نمایشگاه های ایمنی و امنیت در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های ایمنی و امنیت در دنیا

نمایشگاه ایمنی و امنیت EXPOPROTECTION 2018 فرانسه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم برترین و معروفترین نمایشگاه های ایمنی و امنیت در دنیا را معرفی نماییم .

 

۱– کنفرانس بین المللی ایمنی در صنعت CISAP  ایتالیا

 

کنفرانس بین المللی ایمنی در صنعت CISAP 2020 ایتالیا

 

کنفرانس بین المللی ایمنی و محیط زیست در صنایع که با نام CISAP دو سالی یکبار برگزار می گردد . میزبانی رویداد CISAP در سال ۲۰۲۰ با شهر ونیز کشور ایتالیا می باشد . باید دید با توجه به وضعیت وخیم ایتالیا در زمینه ویروس کرونا آیا این رویداد در سال ۲۰۲۰ برگزار میشود یا خیر ! CISAP کنفرانسی بین المللی با موضوعات ایمنی و محیط زیست در فرآیند ها و صنایع برق می باشد . نهمین کنفرانس بین المللی ایمنی و محیط در صنعت فرآیند و نیروگاه ها در تاریخ ۲۰-۲۳ سپتامبر  ۲۰۲۰ در ونیز ایتالیا برگزار خواهد شد . این رویداد در سطح جهانی هست که یک برنامه بسیار جالب با فرصتی برای تبادل ایده با همکاران همه بخش ها از جمله آکادمی و صنعت را ارائه می دهد و ارائه جدیدترین نوآوری های کلیدی در زمینه ایمنی و محیط زیست در فرآیندها و برق و قدرت را ارائه می دهد. CISAP توسط AIDIC ، انجمن مهندسی شیمی ایتالیا سازماندهی شده است.

 

 

 

۲- نمایشگاه ایمنی و امنیت BEZPEKA/SECURITY  اوکراین

 

نمایشگاه صنعت امنیت BEZPEKA/SECURITY 2020 اوکراین

 

نمایشگاه بین المللی صنعتی امنیت BEZPEKA/SECURITY که سالانه برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه BEZPEKA/SECURITY در سال ۲۰۲۰ کی‌یف پایتخت کشور اوکراین و بزرگترین شهر آن می‌باشد. نمایشگاه تجاری با برنامه های تجاری از جمله ارائه تجهیزات و فن آوری های جدید و همچنین سمینارهای مربوط به موضوعات همراه است. کمیته برگزار کننده شرایط اجاره برای ۹۰ تا ۱۵۰ نفر به غرفه داران را ارائه می دهد و از رویدادهای خود با تبلیغات و پشتیبانی اطلاعات استفاده می کند. تمام اتاق های کنفرانس مجهز به تجهیزات صدا و نمایش هستند. سالن های کنفرانس به ازای هر ۱۵۰ – ۲۰۰ نفر.
مجموعه تجهیزات استاندارد: مبلمان ، صدا ، صفحه نمایش چندرسانه ای ، رایانه.

 

 

 

۳- نمایشگاه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی SAWO  لهستان

 

نمایشگاه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی SAWO 2020 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی حفاظت از کار ، تجهیزات نجات و آتش نشانی SAWO دو سالی یکبار برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه SAWO شهر پوزنان کشور لهستان می باشد . SAWO مهمترین مکان جلسات بهداشت و ایمنی ، نجات و نبرد آتش سوزی و ارگان آتش نشانی می باشد . نمایشگاه SAWO رویدادی است که همه عوامل کل صنعت OHS را یکجا جمع می کند. نمایشگاه SAWO محل فروش بیمه ، نوآوری های فناوری ، دستیابی به تماس های تجاری جدید و قراردادهای توسعه شركت ها است. این نمایشگاه همچنین مکانی برای جلسات الهام بخش ، دانستنی های تخصصی و نمایش های دیدنی هست. این رویداد به دلیل رتبه استثنایی که دارد ، همه ساله تحت حمایت افتخاری موسسات کلیدی برگزار می شود.  نزدیک به ۲۵۰ غرفه دار از ۲۵ کشور جهان ، صدها نوآوری فن آوری ، از جمله بسیاری از برتر های بازار را در نمایشگاه SAWO لهستان ارائه می دهند . غرفه های این نمایشگاه از  SAWO ، Securex ، Expopower و Greenpower توسط تعداد ۲۸،۵۷۸ بازدید کننده حرفه ای بازدید شده است. نمایشگاه SAWO 2020 امسال در آن در رویدادهای بسیار جالبی وجود خواهد داشت که نه تنها از برنامه نمایشگاه لذت می برید بلکه سطح رضایت کافی بالایی را نیز برای شرکت کنندگان تضمین می کند.

 

 

 

۴- نمایشگاه ایمنی کار THE NATIONAL SAFETY SHOW  نیوزلند

 

نمایشگاه ایمنی کار THE NATIONAL SAFETY SHOW 2020 نیوزلند

 

نمایشگاه ملی ایمنی کار THE NATIONAL SAFETY SHOW بزرگترین نمایشگاه ایمنی کار در کشور نیوزلند می باشد . نمایشگاه THE NATIONAL SAFETY SHOW دوسالی یکبار برگزار می گردد و محل برگزاری آن در سال ۲۰۲۰ شهر  آوکلند پرجمعیت‌ترین شهر در کشور نیوزیلند است. پایتخت کشور نیوزلند شهر ولینگتون می‌باشد. نمایشگاه ایمنی بزرگترین رویداد در نیوزلند است که به ایمنی محل کار اختصاص داده شده است. نمایشگاه ملی ایمنی فرصتی برای کشف محصولات جدید ، خدمات و نوآوری های صنعت ایمنی را فراهم می کند. سمینارهای آموزشی ، کارگاههای آموزشی و سالن های شبکه سازی ما شما را با تمام اطلاعات و منابع مورد نیاز برای به روز نگه داشتن HSWA ، محافظت از کارمندان و مشاغل خود ، همه زیر یک سقف را به شما می دهد. به طور متوسط ​​، ۷۵ نفر در سال جان خود را از دست می دهند ، از هر ۱۰ نفر ۱ نفر آسیب می بینند و ۶۰۰-۹۰۰ نفر در اثر بیماری های ناشی از کار می میرند . همه با هزینه ۳.۵ میلیارد دلار در سال ! با تغییرات اخیر در قانون کار بهداشت و ایمنی ، به سادگی نمی توان  کار خود را ادامه داد. شما به عنوان یک کارفرما ، مدیر یا هر نوع PCBU وظیفه قانونی و همچنین یک امر اخلاقی در قبال کارکنان و مشتریان خود دارید تا مسئولیت ها و خطرات مرتبط با اداره شغل خود را به طور کامل درک کرده و درگیر برنامه ای برای کاهش این ریسک ها باشید .
۵- نمایشگاه بین المللی تخصصی آتش نشانی و خدمات ایمنی INTERSCHUTZ هانوفر
نمایشگاه بین المللی تخصصی آتش نشانی و خدمات ایمنی INTERSCHUTZ هانوفر
مهم ترین نمایشگاه تخصصی آلمان در زمینه آتش نشانی و امداد رسانی تحت عنوان INTERSCHUTZ  از تاریخ ۱۵ تا ۲۰ ژوئن ۲۰۲۰ برابر با ۲۶ تا ۳۱خرداد ۱۳۹۹ در محل دائمی نمایشگاههای هانوفر برگزار خواهد شد. نمایشگاه INTERSCHUTZ فقط هر پنج سال یکبار برگزار میشود . آخرین سابقه برگزاری نمایشگاه INTERSCHUTZ برمی گردد به سال ۲۰۱۵ میلادی با حضور ۱۲۲۰ غرفه دار و ۱۲۴۰۰۰ هزار بازدیدکننده متخصص در فضایی به وسعت ۹۰ هزار متر مربع در سالنهای سرپوشیده و همچنین فضای باز نمایشگاهی برپا شده است.
رویداد INTERSCHUTZ  در ۴ بخش اصلی به قرار زیر جدیدترین پیشرفت ها را به نمایش خواهد گذاشت:
پیشگیری از آتش سوزی: تکنیک های حفاظتی و امنیت حریق در ساختمان ها و ارائه دهندگان خدمات در زمینه های مذکور، انواع اتاق های کنترل، سیستم های لجستیک و فن آوری اطلاعات در زمینه های فوق.
امدادرسانی: ماشین آلات آتش نشانی، تجهیزات و سیستمهای وابسته، نمایش انواع عملیات نجات و امداد رسانی، اورژانس، کمک های اولیه و تجهیزات پزشکی.
۶– نمایشگاه محصولات و خدمات ایمنی شغلی PREVISEL اسپانیا
نمایشگاه محصولات و خدمات ایمنی شغلی PREVISEL 2020 اسپانیا
نمایشگاه تجاری محصولات و خدمات در زمینه ایمنی شغلی که با نام PREVISEL برگزار می گردد . نمایشگاه PREVISEL یک نمایشگاه ویژه است که در آن محصولات و خدمات از نقطه نظر عملی در زمینه ایمنی شغلی ارائه می شود. در نمایشگاه PREVISEL کارشناسان بخش با هدف ترکیب دانش و تلاشهای خود در زمینه پیشگیری با هم دیدار می کنند. فرصتی عالی برای متخصصان این بخش بلکه برای کارآفرینان ، کارگران ، کارگران آینده … به منظور تبادل تجربه و بروز شدن در مورد آخرین پیشرفت ها. در این رویداد ، دولت ، کارفرمایان و اتحادیه ها در جهت بهبود فرهنگ پیشگیری و عادات سالم شغلی برنامه هایشان را ارائه میدهند . 

نمایشگاه Previsel به دو بخش تقسیم می شود:
بخش تجاری: نمایشگاه محصولات و خدمات.
بخش آموزش: این برنامه دارای کارگاه های فنی و کارگاه های آموزشی است که هم کارفرما و هم کارگران و متخصصان آینده را شامل میشود .

 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاه کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه تجاری کشورها ، ویزای تضمینی کشورها، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

بیست − یازده =