نمایشگاه های ایمنی و امنیت در ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های ایمنی و امنیت در ایتالیا

نمایشگاه ایمنی و امنیت EXPOPROTECTION 2018 فرانسه

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های ایمنی و امنیت در ایتالیا بپردازیم .

 

 

۱ – کنفرانس بین المللی ایمنی در صنعت CISAP  ایتالیا

 

کنفرانس بین المللی ایمنی در صنعت CISAP 2020 ایتالیا

 

کنفرانس بین المللی ایمنی و محیط زیست در صنایع که با نام CISAP دو سالی یکبار برگزار می گردد . میزبانی رویداد CISAP در سال ۲۰۲۰ با شهر ونیز کشور ایتالیا می باشد . باید دید با توجه به وضعیت وخیم ایتالیا در زمینه ویروس کرونا آیا این رویداد در سال ۲۰۲۰ برگزار میشود یا خیر ! CISAP کنفرانسی بین المللی با موضوعات ایمنی و محیط زیست در فرآیند ها و صنایع برق می باشد . نهمین کنفرانس بین المللی ایمنی و محیط در صنعت فرآیند و نیروگاه ها در تاریخ ۲۰-۲۳ سپتامبر  ۲۰۲۰ در ونیز ایتالیا برگزار خواهد شد . این رویداد در سطح جهانی هست که یک برنامه بسیار جالب با فرصتی برای تبادل ایده با همکاران همه بخش ها از جمله آکادمی و صنعت را ارائه می دهد و ارائه جدیدترین نوآوری های کلیدی در زمینه ایمنی و محیط زیست در فرآیندها و برق و قدرت را ارائه می دهد. CISAP توسط AIDIC ، انجمن مهندسی شیمی ایتالیا سازماندهی شده است.
CISAP نهمین نسخه کنفرانس بین المللی ایمنی و محیط زیست در صنعت فرآیند و انرژی ، یک مجمع موفق در زمینه ایمنی فرآیند ، ارزیابی ریسک و مدیریت HSE را ارائه می دهد. این کنفرانس فرصتی بی نظیر برای به اشتراک گذاشتن و کسب تجربه در زمینه موضوعات واقعی و تکامل فعلی در ارزیابی و مدیریت ریسک ، به عنوان موضوعات امنیتی در صنعت شیمیایی و فرآیندی و ارزیابی سناریوهای ناشی از خطرات طبیعی فراهم می کند. جلسه و بحث و گفتگو بین دانشمندان بین المللی ، مهندسین آکادمی و صنعت به منظور به اشتراک گذاشتن روندهای جدید در تحقیقات ، روشها و رویکرد عملی برای مدیریت ریسک تسهیل خواهد شد.

 

 

 

۲ – نمایشگاه بهداشت و ایمنی کار AMBIENTE LAVORO  ایتالیا

 

نمایشگاه بهداشت و ایمنی کار AMBIENTE LAVORO 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه بهداشت و امنیت در اماکن کاری که با عنوان AMBIENTE LAVORO سالانه در شهر بولونیا بزرگترین شهر و مرکز ناحیه امیلیا رومانیا و نیز استان بولونیا در شمال ایتالیا برگزار میشود . بیایید با ایمنی کارها را شروع کنیم ، Ambiente Lavoro اولین نمایشگاه تجاری ایتالیا است که به منظور ارتقاء سلامت و ایمنی در محیط کار اختصاص داده شده است.برای بیش از ۲۰ سال ، نمایشگاه AMBIENTE LAVORO مرجعی برای متخصصان صنایع ، یک رویداد اساسی برای کسب اطلاعات در مورد محصولات ، راه حل ها و آخرین اخبار در مورد قوانین حاکم بر قوانین ایمنی است. فرصتی بی نظیر برای ترویج ، گسترش و ریشه یابی فرهنگ ایمنی در کشور ها .

AMBIENTE LAVORO رویداد پیشرو در ایتالیا برای متخصصان ایمنی است . Ambiente Lavoro نمایشگاه اصلی ایتالیا برای کلیه متخصصانی است که درا ایمنی محیط کار فعالیت می کنند. ۳۰ سال است که ما برای تشویق جلسه بین تهیه کنندگان و متخصصان این بخش تلاش می کنیم. تیم ما در اختیار شماست برای ارائه راه حل نمایشگاهی مناسب برای شما.

 

 

 

۳ – نمایشگاه ایمنی و اورژانس EXPO EMERGENZE  ایتالیا

 

 

 

نمایشگاه ایمنی و اورژانس EXPO EMERGENZE 2018 رویدادی است که هر دو سال یکبار برگزار می گردد . این رویداد در شهر باستیا اومبرا در استان پروجا کشور ایتالیا در سال ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد . نمایشگاه Emergenze نمایشگاهی بین اللملی دوسالانه اختصاص داده شده به امنیت و اورژانسی توسط Epta Confcommercio Umbria است. این رویداد می خواهد به شیوه ای خاص برای انتشار این فرهنگ و پیشگیری از ریسک کمک کند و شرکت های حفاظت مدنی، موسسات، نجات حرفه ای و شهروندان فرصتی برای رشد داشته باشند. Expo Emergenze دارای بخش های رویداد، کنفرانس، تمرینات، نمایشگاه و جلسات آموزشی است. یک آزمایشگاه واقعی از ایده ها و دوره ها برای آموزش و به روز رسانی هر کس که در زمینه اورژانس و ایمنی فعالیت دارد . کمک های اولیه، سلامت، حفاظت و موضوعاتی هستند که ارائه خواهند شد .

 

 

 

۴ – نمایشگاه بهداشت و امنیت کاری AMBIENTE LAVORO  ایتالیا

 

نمایشگاه بهداشت و امنیت کاری AMBIENTE LAVORO 2019 ایتالیا

 

نمایشگاه سالانه بهداشت و امنیت در محل کار که تحت عنوان AMBIENTE LAVORO در بولونیا بزرگترین شهر و مرکز ناحیه امیلیا رومانیا و نیز استان بولونیا در شمال ایتالیا برگزار میشود .AMBIENTE LAVORO نمایشگاهی تجاری ایتالیایی است که به منظور ارتقاء سلامت و ایمنی در محل کار اختصاص داده شده است.با بیش از ۲۰ سال سایقه، مرجعی برای متخصصان صنعت بوده است، یک رویداد ضروری برای یادگیری درباره محصولات، راه حل ها و آخرین اخبار مربوط به قوانین حاکم بر استفاده از قوانین ایمنی. یک فرصت منحصر به فرد برای ترویج ، گسترش و جلب فرهنگ امنیت در کشور . Ambiente Lavoro مهمترین محل ملاقات برای همه شرکتهایی است که با ایمنی در محل کار مواجه هستند.با بیش از ۲۰ سال سابقه، هدف ما تقویت جلسات بین شرکت ها و اپراتورهای حرفه ای است که به مرکز نمایشگاه بولونیا می آیند تا آموزش های خود را به روز کنند و در مورد نوآوری های این بخش یاد بگیرند. در نمایشگاه AMBIENTE LAVORO نیزخدمات، محصولات و آموزش ها ارائه میشوند .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای فوری ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

5 × پنج =