نمایشگاه های املاک در فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های املاک در فرانسه

نمایشگاه املاک و مستغلات SALON DE L'IMMOBILIER - LA ROCHELLE 2019 فرانسه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های املاک در فرانسه بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه املاک MIPIM  فرانسه

 

نمایشگاه املاک MIPIM 2019 فرانسه

 

رویداد بین المللی املاک و مستغلات MIPIM در شهر نام آشنای کن در جنوب فرانسه برگزار خواهد شد . شهر کان بیشتر به خاطر جشنواره فیلم کن که یکی از بزرگ‌ترین جشنواره‌های سینمایی در جهان است شهرت جهانی یافته است. بازار املاک بین المللی، دست اندرکاران این بخش را از همه بخش ها از جمله دفاتر، مسکونی، بهداشتی، ورزش، تدارکات و صنعتی در یکجا جمع کرده است. نمایشگاه MIPIM رویداد برتر املاک و مستغلات بهترین های این عرصه را برای چهار روز جهت یادگیری مسائل تکنولوژی و یادگیری و معامله حقوقی، کنفرانس ها و مناطق نمایشگاهی اختصاصی فرا می خواند .

 

 

 

۲ – نمایشگاه املاک و مستغلات IMMEXPO TOULON  فرانسه

 

نمایشگاه املاک و مستغلات IMMEXPO TOULON 2020 فرانسه

 

نمایشگاه املاک و مستغلات IMMEXPO TOULON سالانه در شهر تولون در جنوب کشور فرانسه، واقع در ناحیه پروانس آلپ-کوت دازور برگزار میشود .
IMMEXPO TOULON 2020 در Palais Neptune / نقطه ملاقات قابل قبویل برای املاک فرانسه تبدیل میشود .
به مدت ۳ روز استثنایی ، از جمعه ۲  تا یکشنبه ۴ اکتبر ۲۰۲۰ ، Immexpo Toulon شما را برای مهمترین رویداد املاک و مستغلات در منطقه دعوت خواهد کرد.

چرا نمایشگاه IMMEXPO TOULON برای شما مناسب است؟

شما می خواهید یک آپارتمان جدید بخرید ، یا یک خانه جدید بسازید ؟
شما به دنبال یک آپارتمان در محله قدیمی هستید ، یا یک خانه دوم (منظره دریا ، کلبه ای و  …)
شما به مشاوره و در نتیجه دنیال دفاتر معماران و سایر کارشناسان هستید!
شما باید پروژه املاک خود را تأمین مالی کنید و بهترین نرخ را پیدا کنید.
شما یک پروژه برای توسعه میراث املاک و مستغلات خود دارید یا به دنبال کاهش مالیات خود هستید. شما در حال برنامه ریزی برای نوسازی یا موارد افزودنی هستید.

 

 

 

۳ – نمایشگاه محل های برگزاری سمینارها SEMINAIRE EXPO  فرانسه

 

نمایشگاه محل های برگزاری سمینارها SEMINAIRE EXPO 2018 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه SEMINAIRE EXPO که در سال ۲۰۱۸ در شهر پاریس فرانسه برگزار میشود . مخاطبین این کنفرانس آژانس های گردشگری، مکان ها و هتل ها برای برگزاری سمینارها هستند .هتل های زنجیره ای، هتل ها، مکان های پذیرش، مکان های غیر معمول، ارائه دهندگان خدمات، مراکز کنفرانس … انتخاب های بسیار زیادی برای همه حرفه ای هایی که مسئولیت برگزاری سمینارها، جلسات کاری کنگره یا مسافرت ها را دارند می باشند . بنابراین حیاتی است که نزدیکی با این تصمیم گیرندگان حفظ شود و خود را از رقبا جلو سازید . SEMINAIRE EXPO برای ۹ سال متوالی برای دیدار با این تصمیم گیران در تاریخ ۲۷، ۲۸ و ۲۹ نوامبر ۲۰۱۸ در پاریس برگزار میشود . این نشست همراه با نسخه ۱۸ از HEAVENT PARIS، رویداد برای نوآوری و نمایشگاه هدایای کسب و کار و نمایشگاه های تبلیغاتی GOLDEN CASE برگزار می شود. ما به لطف این ۳ همبستگی بازیگران کلیدی این بخش ارزشمند را یکجا جمع کرده ایم .

 

 

 

۴ – نمایشگاه املاک SALON DE L’IMMOBILIER – LA ROCHELLE  فرانسه

 

نمایشگاه املاک و مستغلات SALON DE L'IMMOBILIER - LA ROCHELLE 2019 فرانسه

 

نمایشگاه املاک و مستغلات سالانه SALON DE L’IMMOBILIER – LA ROCHELLE که در شهر  LA ROCHELLE ( لا روشل شهری کوچک در ناحیه پواتو-شرانت کشور فرانسه واقع شده است ) در سال ۲۰۱۹ نیز برگزار میشود . نمایشگاه املاک ۲۰۱۹ در محل نمایشگاه های دو مانز (سالن D) بازگشایی خواهد شد.پیش بینی میشود . بیش از ۴،۰۰۰ بازدیدکننده از ۷۰ غرفه دار و نمایندگان املاک و مستغلات دیدار می کنند. فرصتی طلایی برای آنهایی که به دنبال یادگیری و بازیابی و مشاوره در زمینه املاک در این ناحیه از کشور فرانسه می باشند . نمایشگاه با موضوعات ساخت و ساز، تامین مالی، ترویج املاک و مستغلات به مدت ۳ روز برگزار میشود .
۵– نمایشگاه املاک SALON DE L’IMMOBILIER – LE MANS  فرانسه
نمایشگاه املاک SALON DE L'IMMOBILIER - LE MANS 2018 فرانسه

 

نمایشگاه املاک SALON DE L’IMMOBILIER – LE MANS 2018 رویدادی سالانه به میزبانی شهر لومان فرانسه می باشد. یک رویداد مهم که در سال ۲۰۱۸ سالن های Immobilier و Maison du Mans درهای خود را از ۹ تا ۱۱ نوامبر ۲۰۱۸ در پارک نمایشگاه دو مانز (سالن D) به روی بادیدکنندگان این نمایشگاه باز خواهند کرد. پیش بینی میشود بیش از ۴،۰۰۰ بازدیدکننده از ۷۰ غرفه و پروژه های نمایندگان املاک و مستغلات دیدار خواهند کرد. فرصتی برای برای یادگیری و مشاوره مورد نیاز برای راه اندازی پروژه خانه خود . این نمایشگاه با موضوعات : ساخت و ساز، تامین مالی و وام ، ارتقاء و نوسازی املاک به مدت سه روز برگزار میشود .

 

 

 

۶– نمایشگاه تخصصی مسکن SALON DE LA COPROPRIÉTÉ  فرانسه

 

نمایشگاه تخصصی مسکن SALON DE LA COPROPRIÉTÉ 2018 فرانسه

 

نمایشگاهی حرفه ای با موضوع تخصصی خانه و مسکن و آپارتمان که رویدادی سالانه می باشد و در نوامبر ۲۰۱۸ شهر پاریس فرانسه آنرا میزبانی می کند . نام دیگر رویداد Condo Professionals Expo می باشد .این نمایشگاه همراه با ارائه کنفرانس ها و دیدارهای تخصصی می باشد . در سال ۲۰۱۹ بیست و سومین دوره این رویداد موفقیت آمیز بوده هست و حضور نزدیک به ۱۰،۴۰۰ بازدید کننده که افزایش قابل توجهی در بازدیدکنندگان حرفه ای با حدود ۱۷ درصد داشته است. . نمایشگاه مسکن مشترک سال ۲۰۱۶ تحت تاثیر انرژی های تجدید پذیر و تحت حمایت برنامه های ساختمان پایدار قرار داشته است .

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهس فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه فرانسه مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

4 + دو =