نمایشگاه های الکترونیک و مهندسی برق در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های الکترونیک و مهندسی برق در دنیا

نمایشگاه مهندسی برق ، بهداشت ، گرمایش و تهویه مطبوع GET NORD 2018 آلمان

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های الکترونیک و مهندسی برق در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه و کنفرانس الکترونیک E-COMMERCE – PARIS  فرانسه

 

نمایشگاه و کنفرانس الکترونیک E-COMMERCE - PARIS 2020 فرانسه

 

نمایشگاه حرفه ای و تجاری الکترونیک E-COMMERCE پاریس همراه با کنفرانس های عمومی ، راه حل ها ، بهترین کارها و همچنین جلسات ویژه بخش تجارت الکترونیکی که سالانه در شهر پاریس برگزار می گردد . بخش تجارت الکترونیک به راه حل های تجارت الکترونیک از بازاریابی دیجیتال گرفته تا لجستیک اختصاص داده شده است . این رویداد قابل قبول همه بازیکنان تجارت الکترونیک را گرد هم آورده است.

در چهارچوب هفته خرده فروشی پاریس ، رویداد تجارت الکترونیکی با موضوع تجارت الکترونیکی در پاریس در اکسپو پورت د ورسای برگزار می شود ، نمایشگاهی با هدف بازدید کنندگان تجاری به منظور افزایش آگاهی برای مدیریت بهینه تجارت الکترونیکی. نمایشگاه تجاری به چهار موضوع تقسیم می شود: منطقه “فناوریها” با موضوعاتی مانند ایجاد و بهینه سازی سیستم عامل های اینترنتی ، خدمات پرداخت مطمئن و راه حل های ضد کلاهبرداری. “بازاریابی دیجیتال” در مورد بهینه سازی بانکهای اطلاعاتی . حوزه “تجربه مشتری” در راستای بازاریابی متقابل و خدمات به مشتریان است . “لجستیک” راه حل هایی را برای مدیریت کارآمد زنجیره تأمین پیشنهاد می کند. همایش های مختلف ، کارگاه های آموزشی و جایزه خرده فروشی در هشت دسته این رویداد را کامل می کنند. به طور کلی ، برگزارکنندگان در ۳ روز نمایشگاه ، از ۱۰ سپتامبر تا ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۸ ، حدود ۸۰۰ غرفه دار و ۴۰۰۰۰ بازدید کننده از تجارت الکترونیک در پاریس استقبال کردند. تجارت الکترونیکی طی ۳ روز از سه شنبه ۱۵ سپتامبر تا پنجشنبه  ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ در پاریس برگزار می شود.

 

 

 

۲ – نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG  روسیه

 

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG 2020 روسیه

 

نمایشگاه تخصصی اتوماسیون صنعتی و اجرای فناوریهای اطلاعات و رایانه در صنعت سن پترزبورگ که روس‌ها به آن پِتِربورگ می‌گویند ، نمایشگاه AUTOMATION ST. PETERSBURG  یک نمایشگاه تخصصی در روسیه است که در زمینه اتوماسیون صنعتی و معرفی فناوری اطلاعات و رایانه به حوزه صنعتی معرفی شده است. نمایشگاه اتوماسیون شهر سن پترزبورگ به مدت ۱۹ سال برگزار می شود و به عنوان بستر تجاری حرفه ای برای تسهیلات اتوماسیون و ارتقاء سیستم ها در بازار روسیه در بین متخصصان صنعت به رسمیت شناخته شده است. در سالهای اخیر این نمایشگاه به درستی نقش اصلی را در بین نمایشگاههای روسی اختصاص داده شده به اتوماسیون برای بخش صنعت به دست آورد. این نمایشگاه از سال ۲۰۰۶ در چهارچوب “الکترونیک ، ساخت ابزار ، اتوماسیون” و انجمن بین المللی صنعتی برگزار می شود. این نمایشگاه با برنامه جامع تجاری شامل کارگاه ها و ارائه غرفه همراه است. 

 

 

 

۳ – نمایشگاه بین المللی تخصصی ابزار آلات Eisenwarenmesse  آلمان

 

نمایشگاه بین المللی تخصصی ابزارآلات Eisenwarenmesse 2020 آلمان

 

مهمترین نمایشگاه دو سالانه تخصصی آلمان در زمینه ابزار آلات تحت عنوان Eisenwarenmesse از ۱ تا ۴ مارس ۲۰۲۰ برابر ۱۱ تا ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ درشهر کلن آلمان برپا خواهد شد. این نمایشگاه دوسالانه، نخستین بار در سال ۱۹۷۱ میلادی تشکیل شده است و دوره قبلی آن سال ۲۰۱۸ میلادی( با حضور ۲۲۷۶ غرفه گذار از ۵۸ کشور و ۴۲۴۴۷ بازدیدکننده متخصص در فضایی به وسعت ۱۴۴،۴۰۰ مترمربع برگزار شد). Internationale Eisenwarenmesse نمایشگاه جهانی تجاری برای صنعت سخت افزار است و هر دو سال یکبار در کلن برگزار می شود. این نمایشگاه به وضوح به دسته های ابزارآلات ، تجهیزات صنعتی ، لوازم جانبی ، فناوری اتصال و سخت افزار ، تجهیزات ساختمانی و تجهیزات DIY تقسیم شده است و نمای کلی محصول صنعت سخت افزار را ارائه می دهد.  نمایشگاه Internationale Eisenwarenmesse برای همه اشکال خریداران و تامین کنندگان صنایع ، صنعتگران حرفه ای ، مهندسین و معماران است. 

 

 

 

۴ – نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD  انگلستان

 

نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD '2020 انگلستان

 

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی ماشین آلات الکترونیک قدرت دو سالی یکبار برگزار میشود . محل برگزاری نمایشگاه PEMD در سال ۲۰۲۰ شهر  ناتینگهام  در شمال انگلستان می باشد . رویداد PEMD محل گردهمایی صدها متخصص الکترونیک ، ماشین آلات و درایوهای متخصص از سراسر جهان است تا آخرین پیشرفت ها در فن آوری ها و کاربردهای درایوهای برقی ، ماشین ها و سیستم های الکترونیکی قدرت را ارائه دهد. PEMD جایی است که دانشگاه و صنعت برای حل بزرگترین چالش های PEMD از توسعه تا کاربرد با هم ملاقات می کنند. بیش از ۲۵۰ مقاله فنی از ۴۷ کشور را مشاهده خواهید کرد که یک فرصت واقعاً منحصر به فرد برای دستیابی به پیشرفت های جهانی و ایجاد ارتباطات جدید را دارند که می تواند به پیشبرد پروژه های کاری / پژوهشی شما کمک کند.
۵ – نمایشگاه الکترونیک و موبایل E-SHOW BARCELONA  اسپانیا
نمایشگاه الکترونیک و موبایل E-SHOW BARCELONA 2020 اسپانیا

نمایشگاه الکترونیک بارسلونا اسپانیا ، E-SHOW BARCELONA عنوان نمایشگاه تجارت الکترونیک و بازاریابی الکترونیک ، بازاریابی دیجیتال ، میزبانی ابری ، موبایل ، رسانه های اجتماعی ، علائم دیجیتال است که سالانه در شهر بارسلونا برگزار می گردد . براساس گزارش بنیاد تجارت الکترونیک ، تجارت الکترونیک در اروپا تا پایان سال ۲۰۱۹ به ارزش ۶۲۱،۰۰۰ میلیون یورو خواهد رسید. بنیاد تجارت الکترونیک اطمینان می دهد که بیشترین حجم در اروپای غربی متمرکز شده و به ۶۶٪ از کل رسیده است. مصرف کننده آنلاین دیگر هنگام خرید از طریق اینترنت بی اعتماد نیست بلکه به قیمت ، انعطاف پذیری ، سرعت تحویل ، خدمات به مشتری و بازدهی اهمیت می دهد. نمایشگاه الکترونیکی کلید موفقیت در مشاغل را در شبکه فراهم می کند : ابتکاری ترین استراتژی ها  و جدیدترین راه حل های فناوری و خدمات ارائه شده است. این سناریو ایده آل برای به اشتراک گذاشتن دانش ، جذب مشاغل و ایجاد هم افزایی بین متخصصان است.

 

 

 

۶ – نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO  اسپانیا

 

نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO 2020 اسپانیا

 

نمایشگاه بین المللی رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO ،رویدادی بین المللی که سالانه برگزار میشود . نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO در سال ۲۰۲۰ با میزبانی شهر مادرید اسپانیا برگزار خواهد شد . GR-EX Robotics رویدادی است که به برنامه های حرفه ای پیرامون خدمات روباتیک که یکی از بخش هایی است که بیشترین ظرفیت را برای آینده دارد اختصاص داده شده است. راه حل های نشان داده شده در این زمینه با موضوعات مربوط به طراحی ، توسعه ، ساخت و توزیع روباتیک و سیستم های هوشمند برای استفاده تجاری ، محصولات و خدمات روبرو است. ابتکاری ترین محصولات و فن آوری های هوشمند را در نمایشگاه GLOBAL ROBOT EXPO کشف کنید که به شما در تحول و افزایش رقابت تجاری یتان کمک می کند. یکی از اصلی ترین نقاط تمایز GR-EX با توجه به سایر رویدادهای ملی ، تعداد زیاد بازدید کنندگان بین المللی (از بیش از ۵۰ کشور در سری آخر) است. ماهیت خلاقانه این رویداد به عنوان کانون جذابیت برای رهبران صنعت جهانی خدمت می کند. Global Robot Expo یک رویداد تجاری ، مکانی مناسب برای ارتباط با تأمین کنندگان ، توزیع کنندگان و مشتریان بالقوه است.

 

 

 

۷ – نمایشگاهی لوازم الکترونیکی EXPO ELETTRONICA – MODENA  ایتالیا

 

نمایشگاهی لوازم الکترونیکی EXPO ELETTRONICA - MODENA 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه تجاری الکترونیک ، محصولات و خدمات شرکت های مرتبط  سالی یکبار در شهر مودنا یکی از شهرهای منطقهٔ امیلیا-رومانیا و مرکز استان مودنا در شمال ایتالیا با نام EXPO ELETTRONICA – MODENA برگزار می گردد . بخش های تجاری
الکترونیک ، فناوری اطلاعات ، تلفن ، مواد مصرفی ، رادیو ، سرگرمی های خانگی ، کنسول ها و بازی ها ، آلات موسیقی ، سرگرمی ، انتشارات ، اسباب بازی ها ، کمیک ها ، سی دی ، مدل سازی و … را شامل میشود . اولین رویداد سال برای لمس همه پیشرفت های اصلی دنیای hi-tech در Modena Fiere با Expo Elettronica ، نمایشگاه بزرگ تجاری اختصاص یافته به لوازم الکترونیکی حرفه ای و مصرفی است. این یکی از مهمترین رویدادهای ملی ایتالیا است. نقطه قوت بازار نمایشگاه علاوه بر مجموعه محصولات ، قیمتهایی است که به لطف محصولات وارداتی مستقیم یا مازاد ، می توانید در مقایسه با کانالهای توزیع سنتی ، به تخفیف حداکثر ۸۰ درصد دریافت کنید. Expo Elettronica مدار نمایشگاهی است که در آن می توانید همه لوازم الکترونیکی را بفروشید و خریداری کنید. این نمایشگاه به لطف حضور غرفه داران بیشمار ، مجموعه گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا شينگن کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزا نمايشگاه کشورها ، تور نمايشگاه کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ،ویزا تجاری کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

3 × 5 =