نمایشگاه های الکترونیک و مهندسی برق در ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های الکترونیک و مهندسی برق در ایتالیا

نمایشگاه مهندسی برق ، بهداشت ، گرمایش و تهویه مطبوع GET NORD 2018 آلمان

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین و معروفترین نمایشگاه های الکترونیک و مهندسی برق در ایتالیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه فناوری های هوشمند ILLUMINOTRONICA  ایتالیا

 

نمایشگاه فناوری های هوشمند

 

اگر جز فعالان و دست اندر کاران تجهیزات و فناوری های هوشمند و جدید هستید می توانید شرکت در نمایشگاه  ILLUMINOTRONICA در شهر بولونیا ایتالیا را مد نظر داشته باشید . ILLUMINOTRONICA  نمایشگاه تجهیزات و فناوری که سالانه برگزار می گردد . LUMI EXPO 2019 رویدادی که با فن آوری ها محیط را شخصی سازی می کنند. تنها رویداد برای متخصصان در زنجیره تأمین هوشمند ، از ساختمان تا شهر هوشمند. نمایشگاه LUMI نمایشگاهی است که فناوری هایی را برای بهبود زندگی انسان در فضاهای هوشمند ، ساختمانهای هوشمند و شهرهای هوشمند گرد هم آورده است. LUMI Expo با برگزاری کارگاه ها ، کنفرانس ها ، آموزش از زمینه های مختلف کاربرد نوآوری های فناوری برای محیط استقبال کرده و به بررسی آنها می پردازد و پتانسیل رشد و توسعه آن ها را برجسته می کند.

 

 

 

۲ – نمایشگاه لوازم الکترونیکی EXPO ELETTRONICA – MODENA  ایتالیا

 

نمایشگاهی لوازم الکترونیکی EXPO ELETTRONICA - MODENA 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه تجاری الکترونیک ، محصولات و خدمات شرکت های مرتبط  سالی یکبار در شهر مودنا یکی از شهرهای منطقهٔ امیلیا-رومانیا و مرکز استان مودنا در شمال ایتالیا با نام EXPO ELETTRONICA – MODENA برگزار می گردد . بخش های تجاری
الکترونیک ، فناوری اطلاعات ، تلفن ، مواد مصرفی ، رادیو ، سرگرمی های خانگی ، کنسول ها و بازی ها ، آلات موسیقی ، سرگرمی ، انتشارات ، اسباب بازی ها ، کمیک ها ، سی دی ، مدل سازی و … را شامل میشود . اولین رویداد سال برای لمس همه پیشرفت های اصلی دنیای hi-tech در Modena Fiere با Expo Elettronica ، نمایشگاه بزرگ تجاری اختصاص یافته به لوازم الکترونیکی حرفه ای و مصرفی است. این یکی از مهمترین رویدادهای ملی ایتالیا است. نقطه قوت بازار نمایشگاه علاوه بر مجموعه محصولات ، قیمتهایی است که به لطف محصولات وارداتی مستقیم یا مازاد ، می توانید در مقایسه با کانالهای توزیع سنتی ، به تخفیف حداکثر ۸۰ درصد دریافت کنید. Expo Elettronica مدار نمایشگاهی است که در آن می توانید همه لوازم الکترونیکی را بفروشید و خریداری کنید. این نمایشگاه به لطف حضور غرفه داران بیشمار ، مجموعه گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد .

 

 

 

۳ – نمایشگاه الکترونیک EXPO ELETTRONICA – BASTIA UMBRA  ایتالیا

 

ویزای تجاری نمایشگاه الکترونیک EXPO ELETTRONICA - BASTIA UMBRA 2019 ایتالیا

 

نمایشگاه تجاری EXPO ELETTRONICA – BASTIA UMBRA با موضوعات الکترونیک ، محصولات. که شرکت های مرتبط دوبار در سال خدمات و موضوعات خود را در عرصه صنایع الکترونیک در آن عرضه می کنند . محل برگزاری این رویداد باستیا اومبرا که یک  کومونه (به ایتالیایی: Comune؛ جمع: comuni) یکی از تقسیمات کشوری اصلی رایج در ایتالیا است. ) در کشور ایتالیا است و در استان پروجا واقع شده‌است برگزار می گردد. EXPO ELETTRONICA در Bastia Umbra تنها رویدادی در این منطقه است که به الکترونیک و کاربردهای آن اختصاص داده شده است. مطمئناً در نمایشگاه های لوازم الکترونیکی و radiantismo ، مهم ترین رویداد در کل ایتالیا مرکزی است. Expo Elettronica نمایشگاهی است که در آن می توانید همه لوازم الکترونیکی را می توانید بفروشید و یا خریداری کنید.

 

 

 

۴ – نمایشگاه رادیو و الکترونیک RADIOAMATORE 2  ایتالیا

 

نمایشگاه رادیو و الکترونیک RADIOAMATORE 2 2019 ایتالیا

 

نمایشگاه تجاری رادیو ، الکترونیک و کامپیوترهای خانگی سالانه با نام RADIOAMATORE برگزار می گردد . شهر کوچک پوردنونه در ناحیه فریولی ونتزیا جولیا در کشور ایتالیا میزبانی این رویداد را در سال ۲۰۱۹ بر عهده دارد . در نمایشگاه RADIOAMATORE فقط تجهیزات الکترونیکی و رایانه ای نیست بلکه در زمینه بازار مواد عکاسی ، بازار رادیویی و Arena Linux نیز فعال است. ۲۲۰ شرکت حاضر اما مهمتر از همه بیش از ۳۵۰۰۰ بازدید کننده از کشورهای مختلف . محصولات جدید و گسترده این صنایع در نمایشگاه RADIOAMATORE ارائه خواهد شد .

 

 

 

۵ – نمایشگاه الکترونیک EXPO ELETTRONICA – CESENA  ایتالیا

 

نمایشگاه الکترونیک EXPO ELETTRONICA - CESENA 2019 ایتالیا

 

نمایشگاه صنایع الکترونیک و محصولات EXPO ELETTRONICA سالانه در شهر CESENA کوچک چزنا در ناحیه امیلیا-رومانیا در کشور ایتالیا برگزار میشود . نمایشگاه Elettronica یک دوره از بازار نمایشگاهی است که در آن شما می توانید همه چیز را که “عنوان الکترونیک” را می رساند به فروش برسانید و یا خریداری کنید. نمایشگاه به لطف حضور غرفه داران مجرب متعدد، مجموعه گسترده ای از محصولات الکتریکی و الکترونیکی را ارائه می دهد، لیستی از چیزهایی که می توانید در قیمت های مقرون به صرفه خریداری کنید، شامل: رایانه ها ، لوازم جانبی برای تلفن های همراه، موبایل ها، دستگاه های فکس، دوربین های فیلمبرداری؛ لوازم الکترونیکی و لوازم جانبی، سرگرمی های الکترونیکی، بازی های ویدئویی، CD Rom، فیلم های ویدئویی، فیلم های DVD؛ دوربین ها؛ تلویزیون؛ پخش کننده های MP3 و MP4، دستگاه های پخش دی وی دی و تلویزیون های قابل حمل؛ خازن؛ تجهیزات ارتباطات رادیویی، آنتن ها ماهواره ؛ مجلات، کتابها؛ پرینتر چند منظوره و جوهر، کارتریج،همه ابزارهای سرگرمی و ………

 

 

 

۶ – نمایشگاه صنایع الکترونیک EXPO ELETTRONICA – FAENZA  ایتالیا

 

نمایشگاه صنایع الکترونیک EXPO ELETTRONICA - FAENZA 2019 ایتالیا

 

نمایشگاه صنایع الکترونیک، محصولات مرتبط و خدمات شرکت های الکترونیک دو بار در سال در شهر کوچک فائنتسا در ناحیه امیلیا-رومانیا در کشور ایتالیا و در ۵۰ کیلومتری بولونیا مرکز استان صنعتی مزبور واقع شده‌است. این شهر از لحاظ تاریخی به خاطر سرامیک و ظروف سفالی خود مشهور است و موزه بین‌المللی سرامیک نیز در سال ۱۹۰۸ در این شهر تأسیس شده‌است. اما نمایشگاه EXPO ELETTRONICA – FAENZA همان طور که از نام ان مشخص است یک نمایشگاه تجاری برای صنعت الکترونیک است. محصولات و فن آوری های جدید، از جمله لوازم الکترونیک خانگی توسط صدها غرفه دار از سراسر ایتالیا عرضه خواند شد . طیف گسترده ای از سخت افزار، نرم افزار و دستگاه های الکتریکی کم مصرف نیز ارائه می شود. تلفن های همراه جدید و تجهیزات مخابراتی نیز ارائه شده است. Expo Elettronica در ۲ روز از شنبه، ۱۹ اکتبر تا یکشنبه، ۲۰ اکتبر ۲۰۱۹ در شهر FAENZA برگزار خواهد شد.

 

 

 

۷ – نمایشگاه تجهیزات رادیویی ، الکترونیک و کامپیوتر RADIOAMATORE 2  ایتالیا

 

نمایشگاه تجهیزات رادیویی ، الکترونیک و کامپیوتر RADIOAMATORE 2 2018 ایتالیا

 

نمایشگاه تجهیزات رادیویی، الکترونیک و کامپیوتر RADIOAMATORE 2 2018 ایتالیا ، نمایشگاهی سالانه که اینبار شهر پوردنون کشور ایتالیا میزبان آن می باشد . رویداد رادیوماتور در موضوعات الکترونیک و کامپیوتر و تجهیزات رادیویی و بی سیم  و دوربین دارای فعالیت می باشد . از دیگر محصولات ارائه شده در این نمایشگاه : تجهیزات رادیویی، اجزا و قطعات یدکی، تجهیزات و لوازم جانبی، لوازم الکترونیک، کامپیوتر و لوازم جانبی، بازی های ویدئویی، تلفن، نرم افزار می باشند .

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا  و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا  ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی ایتالیا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

چهار × پنج =