نمایشگاه های اسب ، دام و طیور در فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های اسب ، دام و طیور در فرانسه

نمایشگاه اسب SALON DU CHEVAL DE PARIS 2018 فرانسه

همراه با شمیران گشت باشید در این مقاله قصد داریم برترین و معروفترین نمایشگاه های اسب ، دام و طیور در فرانسه را معرفی نماییم .

 

۱ – نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه

 

نمایشگاه جالب و مهیج بین المللی اسب EQUITA LONGINES که شامل تجهیزات سوارکاری ، وسایل نقلیه اسب سواری، اصطبل، بهداشت و تغذیه اسب ، گردشگری سوارکاری ، کلوپ ها ، مراکز سوارکاری ، هنر و صنایع دستی … می باشد . نمایشگاه EQUITA LONGINES سالانه برگزار می گردد و در سال ۲۰۱۹ شهر لیون فرانسه است. لیون، یک مرکز بزرگ اقتصادی است که در بین پاریس و مارسی قرار گرفته‌است و به عنوان پایتخت فرانسه در خوش‌گذرانی، شهرت پیدا کرده‌است. این شهر در تاریخ سینما، نقش بسیار مهمی ایفا کرده‌است تاریخ بازی ها و نمایشگاه Equita Lyon 2019 در سری ۲۵ آن ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۹ است . Equita Lyon ، یک رویداد مهم با موضوع “اسب” در تقویم اروپا و یک مرجع بین المللی است ، هیچ رویداد دیگری در اروپا نمی تواند میزبان همان تعداد جام های جهانی FEI با عنوان Equita Lyon باشد ، به عنوان بخشی از Longines Equita Lyon ، مسابقه بین المللی اسب سواری! رویداد Rhônalpin چهار مرحله از جام جهانی را که توسط Fédération Equestre Internationale (FEI) هدایت می شود ، به مخاطبان خود ارائه می دهد: جام پرش جهانی و نمایش FEI Longines ، جام جهانی لباس FEI ، جام جهانی FEI Hitch و FEI Jumping Ponies’Trophy ،همه مسابقات FEI Dressage ، Driving Team و FEI Jumping Ponies’Trophy در مسابقات جام جهانی دسترسی آزاد دارند و تنها یک ورودی “Salon” دارند.

 

 

۲ – نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION  فرانسه

 

نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION 2020 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه اسب CHEVAL PASSION در سال ۲۰۲۰ در اَوینیون که بخشی در ناحیه پروانس آلپ-کوت دازور فرانسه است برگزار میشود محل برگزاری با عنوان نمایشگاه کاملا مناسب است . از پانزدهم تا نوزدهم ژانویه سال ۲۰۲۰ ، سی و پنجمین دوره از Cheval Passion برای یک نمایشگاه ۱۰۰٪ اسب ۱۰۰٪ جشن و ۱۰۰ سوارکاری مهیا شده است . در برنامه نمایشگاه :  ۱۲۰۰ اسب ، ۲۵۰ غرفه ، مسابقات و ۹۰ ساعت نمایش ، سرگرمی و … و البته اجراهای gala Crinières d’Or ، یکی از زیباترین نمایش های سوارکاری در اروپا خواهد بود . یک بخش نوآورانه هم در سال ۲۰۲۰ خواهد داشت! به مناسبت نسخه ۲۰۲۰ از Cheval Passion ، نزدیک به ۲۵۰ غرفه دار محصولات و خدمات جدید خود را ارائه می دهند. مواد و تجهیزات ، مواد غذایی و بهداشت ، ورزش و تفریح ​​، وسایل نقلیه و غیره تمام دنیاهای جدید سوارکاری توسط غرفه داران حرفه ای از سراسر فرانسه و اروپا (آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا ، سوئیس و غیره) در Cheval Passion ارائه می شوند. در شش ساختمان، ۲۵۰ غرفه در ۵۰۰۰ متر مربع که در شش ساختمان قرار دارد ، کلیه محصولات و خدمات مفید را برای سواران و اسبهای آنها ارائه می دهد.

 

 

۳ – نمایشگاه اسب SALON DU CHEVAL D’ANGERS  فرانسه

 

نمایشگاه اسب SALON DU CHEVAL D'ANGERS 2018 فرانسه

 

نمایشگاه اسب و اسب سواری SALON DU CHEVAL D’ANGERS 2018 نمایشی سالانه در شهر آنژه فراسه برای علاقه مندان به ورزش اسب سواری و طرفداران این حیوان زیبا و با وفا می باشد. در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار نمایشگاهی با موضوع دیجیتال در ارتباط با این نمایشگاه به صورت همزمان نیز برگزار میشود که باعث خواهد شد جذابیت این رویداد دو چندان شود . نمایشگاه Salon du Cheval d’Angers توسط Destination Angers (Events) که یک شرکت دولتی محلی در زنجیره اقتصادی است و با همکاری تمام سهامداران صنعت اسب منطقه سازمان یافته است. نمایشگاه با انواع اسب ها با سوارکاران ماهر و انجام مسابقات و تفریحات انجام میشود .

 

 

۴ – نمایشگاه اسب SALON DU CHEVAL DE PARIS  فرانسه

 

نمایشگاه اسب SALON DU CHEVAL DE PARIS 2018 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه SALON DU CHEVAL DE PARIS که در شهر پاریس فرانسه برگزار میشود . نمایشگاهی متنوع در زمینه اسب و الاغ و قاطر می باشد به همراه نمایشهایی از اسب سواران ماهر با اسب های وحشی و خانگی و مسابقه ای . انتظار می رود ۱۳۰،۰۰۰ بازدید کننده از بیش از ۲۵۰ غرفه در سال ۲۰۱۸ با توجه به آمار بازدید در سال ۲۰۱۷ بازدید کنند. نمایشگاه INDOOR DE PARIS مسابقات غیر معمول برای تمام سطوح (حرفه ای، آماتور، باشگاهی، اسب داران) و بسیاری از رشته ها (نمایش و رژه اسب ها ،  پریدن، سواری، شکاری و … )را ارائه می دهد .

 

 

۵ – نمایشگاه دام SOMMET DE L’ELEVAGE  فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر IJL INTERNATIONAL JEWELLERY LONDON 2019 انگلستان

 

نمایشگاه تخصصی تولیدات دام که سالانه یکبار برگزار می گردد و سال ۲۰۱۸ شهر Clermont فرانسه میزبان این رویداد بین المللی است . نمایشگاه در زمینه های دام و طیور ، پرندگان ، اسب ، حیوانات و موضوعات دامپزشکی فعال می باشد . همچنین این رویداد با مسابقاتی جهت انتخاب بهترین دام ها همراه است و قسمت نمایش تجهیزات دامداری را نیز شما میشود . بخش دیگر این رویداد شامل برخی از کنفرانس ها با موضوعات اخبار کشاورزی، مدیریت مزرعه، سلامت حیوانات، محیط زیست، ژنتیک و … می باشد.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای گردشگری فرانسه ، ویزای فوری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فرانسه می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

13 + شانزده =