نمایشگاه های اتومبیل و قطعات یدکی خودرو در لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های اتومبیل و قطعات یدکی خودرو در لهستان

نمایشگاه اتومبیل و موتور سیکلت INTERNATIONAL PRAGUE CAR FESTIVAL 2019 جمهوری چک

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های اتومبیل و قطعات یدکی خودرو در لهستان بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه خودرو MOTOR SHOW POZNAN  لهستان

 

نمایشگاه خودرو MOTOR SHOW POZNAN 2020 لهستان

 

نمایشگاه سالانه موتور سیکلت شهر پوزنان لهستان ، این رویداد با نام MOTOR SHOW POZNAN برگزار میشود . بزرگترین نمایشگاه اتومبیل و موتور سیکلت در لهستان، هدف ما این است که به مردم یاد دهیم که چگونه می توانند برای دوره جدیدی  در صنعت خودرو سازی آماده شوند. وسایل نقلیه ، اجاره خودرو ، امنیت سایبری ، محیط زیست ، دیجیتالی شدن شعارهای اصلی نمایشگاه اتومبیلرانی پوزنان است. مهمترین کنفرانس در لهستان به الکتروموتور و آخرین روندهای صنعت خودرو اختصاص یافته است. کنگره MOVE دو روز سخنرانی و بحث در مورد جهان در حال تغییر وسایل نقلیه است. برنامه ، غنی از مباحث تخصصی و جلسات کاری متعدد خواهد بود. این رویداد با حضور نمایندگان ادارات دولتی ، دولت محلی ، دانشگاهها ، صنایع سوخت و انرژی و رسانه های صنعتی برگزار می شود. نمایش خودروهای برتر ارائه شده توسط برند های پیشرو خودرو که توسط گروه MTP برگزار می شود. البته بیشترین توجه در مورد اتومبیل ها است ، اما بازدید کنندگان می توانند ۵ نمایشگاه مختلف را بازدید کنند : ماشین ، موتور سیکلت ، کاروان ها ( کمپر ها )  و کامیون. در کل به بیش از ۱۰۰۰ وسیله نقلیه در نمایشگاه MOTOR SHOW POZNAN دسترسی خواند داشت .

 

 

 

۲ – نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک OLDTIMER WARSAW SHOW  لهستان

 

نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک OLDTIMER WARSAW SHOW 2020 لهستان

 

اگر جز عاشقان و علاقه مندان ماشین های کلاسیک و قدیمی هستید می توانید شرکت در نمایشگاه ماشین های کلاسیک و قدیمی ورشوو لهستان را در نظر بگیرید . نمابشگاه OLDTIMER WARSAW SHO سالانه در این شهر برگزار میشود . با ترکیب علاقه مندان به اتومبیل های کلاسیک و موتورهای کلاسیک از سراسر کشور لهستان و خارج از آن در نمایشگاه ورشو اولدتیمر برای ششمین بار با غرفه های نمایشگاه Ptak Warsaw علاقه مندان بیشتری حاضر خواهند شد. در محیطی با بیش از ۱۰۰۰۰۰ متر مربع بیش از ۱۵۰۰ اتومبیل کلاسیک و موتور سیکلت با ارزش کل بیش از ۷۵ میلیون یورو ارائه خواهیم کرد! علاوه بر این نمایشگاه ، Oldtimerbazar و Zone Army نیز در این نمایشگاه برپا می شوند. چرا بازدید از نمایشگاه OLDTIMER WARSAW SHOW لهستان ارزش بازدید را دارد ؟ نمایشگاه و حراج وسایل نقلیه تاریخی نمایشگاه ورشو اولدتیمر شامل وسائل افسانه ای موتوری: از اتومبیل های قبل از جنگ گرفته تا لوکس ، یک حراج اختصاصی ، بورس عظیم وسایل نقلیه تاریخی ، یک نمایش ویژه ، یک جشنواره و همچنین نمایش اتومبیل های قدیمی از سراسر اروپا میشود. چه چیزی در آن می فروشند ؟ همه چیز مربوط به وسایل نقلیه عتیقه ، از قطعات تا تجهیزات و خود اتومبیل ها .

 

 

 

۳– نمایشگاه قطعات خودرو AUTOMOTIVE PARTS EXPO  لهستان

 

نمایشگاه قطعات خودرو AUTOMOTIVE PARTS EXPO 2019 لهستان

 

نمایشگاه AUTOMOTIVE PARTS EXPO یکی از قطب های اصلی شبکه مرکزی اروپا برای تولید کنندگان خودرو ، تولید کنندگان و توزیع کنندگان قطعات خودرو ، کارگاه های تعمیرات یا شرکای تجاری است .نمایشگاه تجاری لوازم و قطعات خودرو ها سالانه    برگزار میشود و در سال ۲۰۱۹ شهر ورشو لهستان میزبانی رویداد AUTOMOTIVE PARTS EXPO را بر عهده دارد . نمایشگاه  قطعات خودرو و فناوری در دو سطح تجاری و علمی فعالیت می کند. AUTOMOTIVE PARTS تنها یک نمایشگاه نیست ، بلکه آموزش ها و کنفرانس هایی برای متخصصان را نیز ارائه می کند . نمایشگاه قطعات خودرو رویدادی است که رهبران فن آوری اتومبیل و کارشناسان جهانی این صنعت را گرد هم جمع می کند. در طول نمایشگاه می توانید در مورد نوآوری های فن آوری مرتبط با این صنعت ، مشاوره با متخصصان ، شرکت در نمایش ها و سایر جاذبه ها آشنا شوید. شما می توانید راه حل ها و ایده هایی را پیدا کنید که به رشد شغلی شما کمک کند! این یک فرصت عالی برای ارائه محصولات شما و بدست آوردن بازار جدید برای آنها است. 

 

 

 

۴ – نمایشگاه بین المللی اتومبیل WARSAW MOTO SHOW  لهستان

 

نمایشگاه بین المللی اتومبیل WARSAW MOTO SHOW 2019 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی اتومبیل سالانه در لهستان با نام WARSAW MOTO SHOW برگزار می گردد .محل برگزاری هم همان طور که از نام فروشگاه مشخص است وَرشو پایتخت کشور لهستان است.WARSAW MOTO SHOW بزرگترین نمایشگاه تجاری خودرو در لهستان است . در حال حاضر پنجمین سری از بزرگترین نمایشگاه اتومبیل در لهستان و یکی از بزرگترین ها در اروپا در سال ۲۰۱۹ نیز برگزار خواهد شد.بسیاری اط شخصیت های ورزشی و سیاسی در دوره قبلی این رویداد حضور داشتند ، رویدادی که در آن انواع وسائل نقلیه چهار چرخ نمایش داده میشوند .

 

 

 

۵ –  نمایشگاه حمل و نقل عمومی  لهستان

نمایشگاه حمل و نقل عمومی WARSAW BUS 2019 لهستان

 

نمایشگاه تجاری سالانه حمل و نقل عمومی WARSAW BUS وَرشَو پایتخت کشور لهستان ،موضوع اصلی این نمایشگاه همان طور که از نام آن نمایان است حمل و نقل عمومی به ویژه اتوبوس است . چهارمین نمایشگاه بین المللی عمومی حمل و نقل عمومی شامل موضوعات تولید کنندگان اتوبوس ، قطعات، تجهیزات، اپراتورها، حاملان، نمایندگان دولت محلی و نمایندگان صنایع IT است. با توجه به موفقیت نسخه قبلی، برنامه نمایشگاه با پانل های اضافی مانند حمل و نقل ریلی، محیط زیست و ارگونومی حمل و نقل، فن آوری های جدید در تدارکات و آینده حمل و نقل عمومی گسترش یافته است. در طول نمایشگاه، چندین خودرو و تکنولوژی برتر نیز وجود خواهد داشت که توسط بسیاری از کنفرانس های مهم و مذاکرات صنعتی به رهبری متخصصان برجسته، کارشناسان صنعت حمل و نقل و سازندگان مورد بررسی قرار خواهند گرفت .

 

 

 

۶ – نمایشگاه اتومبیل MOTOR SHOW POZNAN  لهستان

 

نمایشگاه اتومبیل MOTOR SHOW POZNAN 2019 لهستان

 

نمایشگاه سالانه MOTOR SHOW POZNAN بزرگترین نمایشگاه خودرو در کشور لهستان می باشد ، این رویداد سالانه در شهر پوزنان که یکی از شهرهای بزرگ و مهم لهستان در غرب این کشور و در نزدیکی مرز لهستان و آلمان است برگزار میشود .نکته قابل توجه نمایشگاه MOTOR SHOW POZNAN قدمت تقریبا ۱۰۰ ساله آن است از این رو آرشیو ۱۰۰ نمایشگاه در این مجموعه وجود دارد. سازمان برگزار کننده این رویداد همچنین رویدادهایی در زمینه های صنایع هواپیمایی، صنعت خودرو، بازی های رایانه ای و اسب سواری نیز برگزار می کنید . اما نمایشگاه MOTOR SHOW POZNAN که همان طور که نام آن برمی آید رویداد مورد علاقه دوستداران اتومبیل ها و موتور سیکلت ها می باشد .

 

 

 

۷ – نمایشگاه بین المللی اتومبیل WARSAW MOTO SHOW  لهستان

 

نمایشگاه بین المللی اتومبیل WARSAW MOTO SHOW 2018 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی سالانه خودرو در لهستان با نام WARSAW MOTO SHOW که در پایتخت کشور لهستان شهر ورشو در سال ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد . نسخه چهارم نمایشگاه بین المللی WARSAW MOTO SHOW در تاریخ ۱۶-۱۸ نوامبر ۲۰۱۸ است. در سری های قبلی نمایشگاه تعداد زیادی در مجموع بیش از ۳۰۰،۰۰۰ نفر از این نمایشگاه بازدید کردند .مهمانان ویژه نمایشگاه ستاره هایی مانند: Krzysztof Hołowczyc، Rafał Sonik، Kajetan Kajetanowicz و Petter Solberg بودند. این رویداد همچنین توسط نمایش های مختلف از رانش تا جاده های خارج از شهر، تاکسی رانش، کامیون های بزرگ، کنفرانس های صنعتی و رویدادهای خاص تقویت شده است: جشن چرخ فرمان طلایی هفته Auto Świat، Playboy  و Miss Moto Show نیز از دیگر نمایش های جذاب این رویداد هستند . اگر از علاقه مندان به اتومبیل های لوکس هستید این رویداد مختص شماست .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشور لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاه های لهستان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

بیست − 16 =