نمایشگاه های اتومبیل و قطعات یدکی خودرو در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های اتومبیل و قطعات یدکی خودرو در دنیا

نمایشگاه اتومبیل MOTOR SHOW POZNAN 2019 لهستان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم بهترین و مشهورترین نمایشگاه های اتومبیل و قطعات یدکی خودرو در دنیا را معرفی نماییم .

 

 

۱ – نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک INTERCLASSICS MAASTRICHT  هلند

 

نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک INTERCLASSICS MAASTRICHT 2021 هلند

 

نمایشگاه بین المللی اتومبیل های کلاسیک و قدیمی INTERCLASSICS MAASTRICHT سالانه در شهر ماستریخت در جنوب کشور هلند برگزار میشود . بیست و هفتمین دوره InterClassics Maastricht از ۱۶ تا ۱۹ ژانویه ۲۰۲۰ در MECC Maastricht قرار بود برگزار شود و فرصتی عالی برای بازدیدکنندگان فراهم کند تا خاطره انگیزترین مارک های اتومبیل را که دیگر وجود ندارند ، بیابند و از تماشای آنها لذت ببرند.
اما در اثر ویروس کرونا این نمایشگاه نیز به تعویق افتاده است .
نمایشگاه «اتومبیل های کلاسیک فراموش شده» موضوع اصلی نمایشگاه اتومبیل کلاسیکINTERCLASSICS MAASTRICHT خواهد بود که به یکی از بزرگترین رویدادهای اتومبیل های کلاسیک در بنلوکس تبدیل شده است. مدل های حماسی این مانند Talbot Lago ، Hispano Suiza ، Pegaso ، Spyker ، Minerva ، Bristol ، Horch و موارد دیگر همگی در طول نسخه ۲۰۲۰ InterClassics Maastricht به نمایش در خواهند آمد. این اتومبیل ها توسط موزه های بین المللی مختلف و مجموعه داران خصوصی به صورت قرضی در دسترس قرار می گیرند.
۲ – نمایشگاه قطعات و لوازم یدکی اتومبیل OLDTIMER- UND TEILEMARKT – MAGDEBURG  آلمان
نمایشگاه قطعات و لوازم یدکی اتومبیل OLDTIMER- UND TEILEMARKT - MAGDEBURG 2021 آلمان
نمایشگاه اتومبیل و قطعات و لوازم یدکی آن دو سالی یکبار در شهر ماگدبورگ یکی از شهرهای آلمان و مرکز ایالت زاکسن-آنهالت برگزار می گردد . نمایشگاه OLDTIMER- UND TEILEMARKT – MAGDEBURG بزرگترین بازار قطعات تحت پوشش برای  وسایل نقلیه موتوری در ساکسونی-آنهالت است که مساحتی بیش از ۱۰،۰۰۰ متر مربع فضا ارائه شده است. نمایشگاه OLDTIMER- UND TEILEMARKT – MAGDEBURG برای طرفداران اتومبیل های کلاسیک ، کلکسیونرها ، مکانیک ها و دوستداران رویدادی جذاب است. حدود ۲۰۰ غرفه دار بازار قطعات زمستانی ، ماگدبورگ را تامین می کنند. طرفداران اتومبیل های کلاسیک بازار مگدبورگ را به عنوان منبع خوبی برای خرید چیزهای کمیاب پیدا کرده اند. تقریبا ۸۰۰ وسیله نقلیه و بیش از ۱۵۰ فروشنده قطعات یدکی برای فروش و نمایش محصولات خود حضور دارند. علاوه بر این تقریبا ۳ هزار بازدید کننده علاقه مند در دوره قبل به نمایشگاه آمدند.

نمایشگاه در دو محور فروشگاه لوازم یدکی و یک موزه در فضای باز برای تاریخچه وسایل نقلیه خواهد بود. فضای فوق العاده به خصوص برای نمایش انواع تراکتور ، وسایل نقلیه تجاری ، اتومبیل های آمریکایی و وسایل نقلیه نظامی. همه می توانند در این نمایشگاه شرکت کنند. 

 

 

 

۳ – نمایشگاه اتومبیل ، موتور و لوازم جانبی خودرو SALON AUTO MOTO RÉTRO  فرانسه

 

نمایشگاه اتومبیل ، موتور و لوازم جانبی خودرو SALON AUTO MOTO RÉTRO 2020 فرانسه

 

نمایشگاه موتور سیکلت و اتومبیل Salon Auto Moto Retro ، بازدید کنندگان می توانند در این نمایشگاه لوازم جانبی اتومبیل و دوچرخه و متور را بخرند ، همچنین زیباترین و  قدیمی ترین نمونه های مجموعه را که در معرض دید هستند مشاهده کنند. در هفدهمین نسخه از Salon Auto Moto Retro ، نزدیک به ۲۴۰۰۰ طرفدار اتومبیل و موتور سیکلت در Parc Expo در روزهای ۲۱ سپتامبر و ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۹ حضور داشتند .شهرت این نمایشگاه به لطف متخصصانی است که در ساخت این رویداد که به بزرگترین گردهمایی غرب مشهور هستند حضور دارند . به مدت دو روز ، بازدید کنندگان قادر به  خرید لوازم جانبی اتومبیل و موتور سیکلت خواهند بود ، اما همچنین از زیباترین نمونه های قدیمی و کلکسیونی که تقریباً در فضایی به وسعت ۳۳،۰۰۰ متر مربع به نمایش گذاشته می شوند شگفت زده می شوند. بیش از ۲۶۰ غرفه دار از جمله ۸۰ باشگاه در نمایشگاه SALON AUTO MOTO RÉTRO حضور دارند . به دنبال لوازم یدکی ، وسائل مینیاتور ، اسناد و مدارک هستید همه موارد در نمایشگاه SALON AUTO MOTO RÉTRO فرانسه پیدا میشود . همچنین رژه وسائل و برنامه حراج نیز وجود دارد .

 

 

 

۴ – نمایشگاه تجهیزات مکانیکی MECÂNICA FIL  پرتغال

 

نمایشگاه تجهیزات مکانیکی MECÂNICA FIL 2020 پرتغال

 

نمایشگاه تخصصی حرفه ای تجهیزات ، قطعات ، قطعات مکانیکی و لوازم جانبی خودروهای سبک و سنگین که سالانه با عنوان MECÂNICA FIL برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه MECÂNICA FIL در سال ۲۰۲۰ شهرلیسبون پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور پرتغال است.  MECÂNICA FIL در نظر دارد تا در این بخش از تولیدکنندگان ، واردکنندگان و نمایندگان تجهیزات کارگاهی ، قطعات ، مکانیک ، قطعات و لوازم جانبی برای بخش خودروسازی بیشتر گردآوری کند تا این نقطه ملاقات برای همه متخصصان شاغل در فروش  و پس از فروش در بخش خودرو شود. نمایشگاه MECÂNICA FIL خود را فرصتی عالی برای ارائه اخبار ، برقراری ارتباطات و مشارکتهای جدید و انجام امور تجاری معرفی می کند.

این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه EXPOTRANSPORTE – نمایشگاه تخصصی حرفه ای وسایل نقلیه سنگین و سبک ، کالاها و لجستیک برگزار خواهد شد که ارزش افزوده ای را به همراه خواهد داشت ، زیرا این امر از لحاظ تعداد و کیفیت بازدید کننده باعث ایجاد هم افزایی می شود. برای توجه بیشتر رسانه ها به این رویداد ، EXPOSALÃO با چندین شریک رسانه ملی و بین المللی تبلیغاتی را تبلیغ می کند و دعوت نامه هایی را برای متخصصان و متخصصان سایر کشورها ارسال می کند.

 

 

 

۵ – نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک OLDTIMER WARSAW SHOW  لهستان

 

نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک OLDTIMER WARSAW SHOW 2020 لهستان

 

گر جز عاشقان و علاقه مندان ماشین های کلاسیک و قدیمی هستید می توانید شرکت در نمایشگاه ماشین های کلاسیک و قدیمی ورشوو لهستان را در نظر بگیرید . نمابشگاه OLDTIMER WARSAW SHO سالانه در این شهر برگزار میشود . با ترکیب علاقه مندان به اتومبیل های کلاسیک و موتورهای کلاسیک از سراسر کشور لهستان و خارج از آن در نمایشگاه ورشو اولدتیمر برای ششمین بار با غرفه های نمایشگاه Ptak Warsaw علاقه مندان بیشتری حاضر خواهند شد. در محیطی با بیش از ۱۰۰۰۰۰ متر مربع بیش از ۱۵۰۰ اتومبیل کلاسیک و موتور سیکلت با ارزش کل بیش از ۷۵ میلیون یورو ارائه خواهیم کرد! علاوه بر این نمایشگاه ، Oldtimerbazar و Zone Army نیز در این نمایشگاه برپا می شوند. چرا بازدید از نمایشگاه OLDTIMER WARSAW SHOW لهستان ارزش بازدید را دارد ؟ نمایشگاه و حراج وسایل نقلیه تاریخی نمایشگاه ورشو اولدتیمر شامل وسائل افسانه ای موتوری: از اتومبیل های قبل از جنگ گرفته تا لوکس ، یک حراج اختصاصی ، بورس عظیم وسایل نقلیه تاریخی ، یک نمایش ویژه ، یک جشنواره و همچنین نمایش اتومبیل های قدیمی از سراسر اروپا میشود. چه چیزی در آن می فروشند ؟ همه چیز مربوط به وسایل نقلیه عتیقه ، از قطعات تا تجهیزات و خود اتومبیل ها .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه تجاری کشورها ، تور نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

یک × 1 =