نمایشگاه های ابداعات ، اختراعات و تکنولوژی های جدید در فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های ابداعات ، اختراعات و تکنولوژی های جدید در فرانسه

نمایشگاه بین المللی اختراعات CONCOURS LEPINE 2019 فرانسه

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم برترین و معروفترین نمایشگاه های ابداعات ، اختراعات و تکنولوژی های جدید در فرانسه را معرفی نماییم .

 

 

۱ –  نمایشگاه بین المللی اختراعات CONCOURS LEPINE  فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی اختراعات CONCOURS LEPINE 2019 فرانسه

 

کنگره ( کنفرانس ) و نمایشگاه بین المللی CONCOURS LEPINE با موضوع اختراعات به عنوان بخشی از نمایشگاه پاریس سالانه برگزار می گردد  . مسابقه Lépine اولین انجمن قانونی اختراعات که در سال۱۹۰۱ ایجاد شده است. مسابقه Lépine هنوز هم تحت نظارت وزارت کشور فرانسه برگزار میشود . مخترعین با اختراعات گوناگون در زمینه های مختلف از جمله وسائل آهنی ،بخار، ماشین لباسشویی، جارو برقی، موتور دوچرخ، چتر نجات، یا حتی قلم و توپ و غیره در این نمایشگاه حضور می بایند. این امر برای ارتقا، حمایت و دفاع از حقوق و منافع مخترعان است. ما همچنین از مخترعان با کسب و کار و سازمان های رسمی حمایت می کنیم. ما ابتکارات خود را متمرکز و منتشر می کنیم.  مسابقه Lépine هیچ یارانه و پولی دریافت نمی کند. بلکه کار شما به کیفیت عمل ما کمک خواهد کرد و همچنین اختراعاتی است که انقلابی و بهبود زندگی روزمره ما را پشتیبانی و فراهم می کنند.

 

 

 

۲ – کنگره بین المللی مترولوژی CONGRES INTERNATIONAL DE METROLOGIE  فرانسه

 

کنگره بین المللی مترولوژی CONGRES INTERNATIONAL DE METROLOGIE 2019 فرانسه

 

کنگره بین المللی مترولوژی  METROLOGIE با سیکل برگزاری سالانه ، METROLOGIE یک رویداد منحصر به فرد در تقاطع بین برنامه های کاربردی صنعتی و تحقیقاتی و توسعه برای همه مخاطبان است. کنفرانس METROLOGIE در سال ۲۰۱۹ در شهر پاریس فرانسه برگزار خواهد شد . در این رویداد تمام بخش ها مورد توجه قرار می گیرند: مکانیک، پزشکی و زیست شناسی، غذایی و زراعی، محیط زیست، انرژی، داروسازی و لوازم آرایشی، شیمی و …

در کنگره تحقیق و توسعه و شیوه های مناسبMETROLOGIE  انواع روش های اندازه گیری ( METROLOGIE ) معرفی و بررسی میشوند ، نمایشگاه METROLOGIE شامل بخش های زیر می باشد :

کنفرانس ها و میز گرد ، نمایشگاه نوآوری های تکنولوژیکی و حرفه ای های صنعت اندازه گیری ، بازدید کننده فنی و نمایشگاه عملی ، اهداف METROLOGIE

با شرکت در نمایشگاه METROLOGIE فرایندهای اندازه گیری، تجزیه و تحلیل صنعت و کسب و کار خود را بهبود بخشیده و ریسک های آن را کنترل کنید ،با پیروی از تکنیک های پیشرفته ، تحقیق و توسعه و برنامه های صنعتی کاربردی . در نمایشگاه METROLOGIE هزار نفر شرکت کننده از ۵۰ کشور جهان حضور دارند .

 

 

 

۳ – نمایشگاه راه حل های چالش های زیست محیطی و اقتصادی POLLUTEC  فرانسه

 

نمایشگاه راه حل های چالش های زیست محیطی و اقتصادی POLLUTEC 2018 فرانسه

 

نمایشگاه POLLUTEC 2018 هر دو سال یکبار برگزار می گردد . در اواخر نوامبر ۲۰۱۸ شهر لیون فرانسه این رویداد را میزبانی می کند .Pollutec، نمایشگاه بین المللی تجهیزات، فن آوری ها و خدمات برای محیط زیست و انرژی که در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ نوامبر در لیون برگزار می شود. Pollutec منبعی الهام بخش ۴۰ ساله برای راه حل ها، نوآوری ها و جلسات در این بازار بوده است .

 

 

 

۴ – رویداد بین المللی علوم زیستی BIOFIT  فرانسه

 

رویداد بین المللی علوم زیستی BIOFIT 2018 فرانسه

 

رویداد سالانه و  بین المللی علوم زیستی BIOFIT 2018 که در دسامبر ۲۰۱۸ در شهر لیل که از شهرهای شمالی در ناحیه نور-پا-دو-کاله کشور فرانسه و چهارمین منطقه شهری در فرانسه پس از پاریس، لیون، و مارسی می‌باشد و در بستر رودخانه دئول شکل گرفته‌است و در مرز فرانسه و بلژیک قرار دارد برگزار میشود . Biofit یک رویداد بین المللی جدید است که هدف آن تحریک و تسهیل انتقال فن آوری و پروژه های همکاری در بخش علوم زیستی بین دانشگاهیان و صنعت است. با بالاترین میزان حضور دانشگاهیان، TTO ها و مؤسسات پژوهشی، نمایشگاه BioFIT جایی است که همکاری های دانشگاهی و صنعتی آغاز می شود. BioFIT یک بعد کاملا جدید را به عنوان نقطه دیدی در اروپا برای انتقال فن آوری و برای نوآوری های اولیه در مرحله ای که از موسسات تحقیقاتی عمومی، شرکت های دانشگاهی و شرکت های زیست فناوری در حال ظهور است ایجاد کرده است. BioFIT همراه با شرکت های بزرگ داروسازی، بیوتکنولوژی و تشخیصی، به عنوان یک بستر برای ایجاد مشارکت برای همه بازیگران دولتی و خصوصی عمل می کند.

 

 

۵ – نمایشگاه ماکرو نانو Micronora  فرانسه

 

نمایشگاه ماکرو نانو Micronora 2018 فرانسه

 

نمایشگاه فناوری Micronora هر دو سال یکبار برگزار می گردد و میزبان این دوره شهر Besancon فرانسه است  . نمایشگاهی دقیق و تخصصی. میکرونانو نیازهای بنیادینی را که توسط صنعتگران مطرح می شود، جوابگو است: یک رویکرد با نگاهی به کسب و کارها، نگاهی مجدد به فناوری های نانو . این نمایشگاه در زمینه های زیر فعالیت دارد :

تولید مواد افزودنی / مونتاژ، میکرو مونتاژ / اتوماسیون، رباتیک / CAD-CAM / مهندسی / فن آوری اتصال / تزریق، Overmoulding / تکنولوژی لیزر / ماشینکاری، Micromachining / مواد / Metrology، اندازه گیری، کنترل / بسته بندی میکرو الکترونیکی / Micromanufacturing / نانوتکنولوژی / Turning / Stamping، Blind Fine / Surface treatment / ابزار آلات و ماشین آلات مرتبط  و ….

دقت بالا – کوچک سازی و ادغام عملکرد های پیچیده. Micronora محلی ایده آل برای پیدا کردن این موارد توام است .تمام بازارها به ویژه هواشناسی، کالاهای لوکس و بخش های پزشکی، به علاوه خودرو، دفاع، الکترومکانیکی، لوازم خانگی، تجهیزات، پردازش داده، عینک، میکرو الکترونیک، هسته ای، فضایی، مخابرات و غیره در این نمایشگاه مشغول کار خواهند بود .نمایشگاهی پیشرو در صنعت میکرو فناوری در اروپا.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاه های فرانسه مي باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

17 + 18 =