نمایشگاه های ابداعات ، اختراعات و تکنولوژی های جدید در آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های ابداعات ، اختراعات و تکنولوژی های جدید در آلمان

نمایشگاه تجهیزات و تکنولوژی جوشکاری PROWELD 2019 بلاروس

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین و مشهورترین نمایشگاه های ابداعات ، اختراعات  و تکنولوژی های جدبد در آلمان بپردازیم .

 

 

۱ -نمایشگاه ساخت مدل و الکترونیک MODELL SÜD  آلمان

 

نمایشگاه ساخت مدل و الکترونیک MODELL SÜD 2019 آلمان

 

نمایشگاه سالانه MODELL SÜD پیرامون ساخت مدل و الکترونیک در اشتوتگارت پایتخت ایالت بادن-وورتمبرگ در جنوب غربی کشور آلمان در سال ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد . اینجاست که شور و شوق فنی در زندگی پیدا می شود: Modell + Technik جایی است که مدل سازان و هرکسی که عاشق نوآوری ها باشد ، تکنیک ها، طیف وسیعی از محصولات را مشاهده می کنند. خود را در یک منظره منحصر به فرد از راه آهن و مدل ساختمان در نظر بگیرید . در زمینه های رایانه ، الکترونیک ، بازی ها و عکاسی از جدیدترین موارد فنی و روندهای فعلی محصولات اطلاع پیدا کنید سازمان دهنده رویداد Landesmesse Stuttgart GmbH می باشد . غرفه داران یک منطقه بزرگ سرگرمی با Modell + Technik ارائه می دهند . می توانید از تماشای مدل ها لذت ببرید یا آنها را نیز بخرید.

 

 

 

۲ – نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG  آلمان

 

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان

 

نمایشگاه سالانه ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG ( همه موارد درباره اتوماسیون ها – هامبورگ ) یک رویداد صنعتی می باشد که سالانه در شهر هامبورگ آلمان در موضوع اتوماسیون های صنعتی برگزار میشود . هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان و همچنین هشتمین در اتحادیه اروپا است. هامبورگ سومین بندر بزرگ در اروپا بعد از آنتورپ و روتردام است. تولیدکنندگان ، تأمین کنندگان و توزیع کنندگان فن آوری های اتوماسیون صنعتی جز بازدید کنندگان تجاری نمایشگاه ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG هامبورگ آلمان محسوب میشوند .بهترین اتوماسیون ها ، مؤلفه ها و سیستم ها ، نرم افزارهای مهندسی ، برنامه ها و راه حل ها را در نمایشگاه ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG پیدا کنید . همه چیز در مورد اتوماسیون ها ، اطلاعات مربوط به تصمیم گیرندگان و جزئیات را برای کارشناسان ارائه می دهد. این در مورد اجزا و سیستم های آزمایش شده و اتوماسیون صنعتی و راه حل های عملی برای تحول دیجیتالی است. فضای نمایشگاه بی نظیر است.

 

 

 

۳ – نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION – LEIPZIG  آلمان

 

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - LEIPZIG 2019 آلمان

 

نمایشگاه سالانه ALL ABOUT AUTOMATION – LEIPZIG که درباره اتوماسیون های صنعتی می باشد و هر سال در شهر لایپزیگ ایالت فدرال زاکسن که از شهرهای بزرگ و مهم شرق آلمان است برگزار میشود. درباره جاذبه این شهر هم بد نیست بدانید که گوته شاعر آلمانی این شهر را پاریس کوچک لقب داده‌است. تولید کنندگان، تامین کنندگان و توزیع کنندگان فن آوری های اتوماسیون صنعتی در این رویداد شرکت خواهند کرد . در نمایشگاه ALL ABOUT AUTOMATION – LEIPZIG همه چیز در مورد اتوماسیون ها نشان داده میشود از جمله : سیستم، اجزا، نرم افزار و مهندسی برای اتوماسیون صنعتی و ارتباطات صنعتی.

 

 

 

۴ – نمایشگاه اختراعات و نوآوری ها IENA NÜRNBERG آلمان

 

نمایشگاه اختراعات و نوآوری ها IENA NÜRNBERG 2019 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی “ایده ها-اختراعات-نوآوری ها” نورنبرگ سالانه با نام IENA NÜRNBERG در این شهر در کشور آلمان برگزار می گردد . با راه حل های نوآورانه و محصولات جدید می توانید خود را در بازار متمایز و پر رنگ کنید! اما اگر کسی نمیداند بهترین اختراع چیست؟ شرکت در نمایشگاه تجاری بهترین فرصت برای ارائه موفقیت آمیز اختراعات یا محصولات جدید برای مخاطبان است ! iENA  نمایشگاهی بین المللی پیشرو در زمینه اختراعات و ایده ها با کیفیت بالا بین مخترعین و نمایندگان صنعت و تجارت را ارائه می دهد. انجمن ها و جمعی از مخترعین از سراسر جهان در iENA در نورنبرگ برای ارائه ابداعات ، شبکه ، برقراری ارتباط با یکدیگر و برقراری ارتباط با شرکا و سرمایه گذاران ، در iENA در نورنبرگ گردهم می آیند. همچنین کنگره نوآوری iENA 2019 به عنوان اصلی ترین عامل محرک موفقیت طولانی مدت شرکت ها و در نتیجه محرک رشد آینده محسوب می شود.

 

 

 

۵ – نمایشگاه تکنولوژی های صنعتی HANNOVER MESSE  آلمان

 

نمایشگاه تکنولوژی های صنعتی HANNOVER MESSE 2019 آلمان

 

نمایشگاه HANNOVER MESSE که محل برگزاری آن نیز شهر هانوفر یا هانوور آلمان می باشد . رویدادی سالانه که انواع تکنولوژی ها و نوآوری های صنعتی در آن به نمایش گذاشته میشود . HANNOVER MESSE یک نمایشگاه بین المللی پیشرو در جهان برای فن آوری است که در کنار نمایشگاه بین المللی (اتوماسیون صنعتی، MDA، انرژی، کارخانه دیجیتال، Comvac، Industrial Supply und Research & Technology) برگزار می شود. بنابراین نمایشگاه یک موضوع منحصر به فرد و با محصولات محدود را ارائه می دهد . شعار نمایشگاه هانوفر : جهان فناوری به هانوور می آید. روند پیشرفت های جدید در کنفرانس های متعدد نیز مورد بررسی قرار میگیرد . این نمایشگاه برای هر دو گروه بازدید کننده یعنی افراد تجاری و عموم مردم باز است و یک بار در سال در مرکز نمایشگاه هانوفر برگزار می شود. مبدا این نمایشگاه در نمایشگاه صادرات هانوور است که اولین بار در سال ۱۹۴۷ برگزار شد و با پایه گذاری آن فضایی برای ایجاد نمایشگاه های هانوفر در سطح بین المللی ایجاد شد. HANNOVER MESSE  در ۵ روز از روز دوشنبه ۱ آوریل تا جمعه ۵ آوریل ۲۰۱۹ در هانوفر برگزار خواهد شد.

 

 

 

۶ – نمایشگاه لوازم الکترونیکی IFA BERLIN  آلمان

 

نمایشگاه لوازم الکترونیکی IFA BERLIN 2019 آلمان

 

نمایشگاه IFA BERLIN رویدادی تجاری پیشرو در جهان در عرصه لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی می باشد که سالانه در برلین آلمان برگزار می گردد .در نمایشگاه IFA BERLIN انواع رسانه های الکترونیکی از جمله دستگاه های بازی، ارتباطات، عکس و ویدئو، سرگرمی های صوتی، سرگرمی های خانگی، لوازم خانه هوشمندو دیگر لوازم الکتریکی یافت میشود. IFA برلین تبدیل به پایتخت فناوری خواهد شد ! از آنجا که IFA نه تنها نقطه دسترسی برای روند تکنولوژی در سراسر جهان است، بلکه جشنواره ای در فضای باز با درون مایه های فرهنگی است .در IFA  هزاران نفر از غرفه داران، آخرین محصولات خود را به نمایش می گذارند.

 

 

 

۷ – نمایشگاه اتوماسیون های دیجیتالی SPS / IPC / DRIVES  آلمان

 

نمایشگاه اتوماسیون های دیجیتالی SPS / IPC / DRIVES 2018 آلمان

 

نمایشگاه سالانه SPS / IPC / DRIVES در نوامبر ۲۰۱۸ در شهر نورنبرگ آلمان برگزار خواهد شد . نمایشگاهی تجاری بین المللی هوشمند و دیجیتال . به چه موضوعاتی علاقمندید؟ تکنولوژی کنترل IPCs سیستم ها و قطعات اجزای الکتریکی دستگاه های رابط انسان و دستگاه ارتباطات صنعتی ، نرم افزار و فناوری اطلاعات در زمینه تولید تکنولوژی رابط زیرساخت مکانیکی تکنولوژی سنسور ؟ پس این نمایشگاه مخصوص شماست .

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای تجاری آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

19 − 5 =