نمایشگاه های آمریکا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های آمریکا

آمریکا

 آمریکا چهارمین کشور دنیا از لحاظ وسعت و سومین کشور دنیا از نظر جمعیت میباشد ؛ مقاصد جذاب در سفر به آمریکا حرف زیادی برای گفتن دارند. آمریکا همیشه مقصد وسوسه انگیزی برای مسافران است. انتخاب چند شهر از بین این همه شهر جذاب و دیدنی آمریکا واقعا کار سخت و دشواری است.

این کشور در شمال قاره آمریکا واقع شده و از غرب با اقیانوس آرام و از شرق با اقیانوس اطلس هم‌مرز است. مرز شمالی آمریکا با کانادا و مرز جنوبی آن با مکزیک است. ایالات متحده آمریکا متشکل از ۵۰ ایالت، یک منطقه فدرال، پنج سرزمین خودمختار و مجموعه‌ای از جزایر پراکنده است.

 

معروف ترین نمایشگاه های آمریکا | نمایشگاه های جانوران و گیاهان آبزی

اگر به دنبال یافتن زیباترین نمایشگاه های جانوران و گیاهان آبزی در آمریکا هستید تا از آن ها بازدید کنید، حتما این مقاله را مطالعه کنید. ما و همه متخصصان این کمپین اطلاع رسانی کار سختی را برای شما انجام داده ایم. بر اساس بررسی هایی که ما انجام داده ایم و برطبق الگوریتمی که به دست آوردیم نمایشگاه های جانوران در آمریکا عنوان شدند. از ساحل غربی آمریکا گرفته تا کویر آریزونا و سواحل دریاچه میشیگان، ۱۵ آکواریوم بزرگ و مناسب برای کودکان و خانواده ها در ایالات متحده آمریکا برای گشت و گذار و کشف مکان های جدید در سراسر کشور وجود دارد. ممکن است هزاران ماهی در دریا وجود داشته باشد اما فقط یک راه برای دیدن آن ها بدون رفتن به اقیانوس وجود دارد. گاهی اوقات نمایشگاه های گیاهان آبزی در آمریکا و معروف ترین نمایشگاه های آمریکا مانند یک باغ وحش می شوند و تجربه ای بسیار جذاب برای افراد به وجود می آورند.

 

نمایشگاه های جانوران در آمریکا : آکواریوم خلیج مونتری

در کنار اقیانوس آرام قرار گرفته است. آکواریوم خلیج مونتری ساحل طبیعی کالیفرنیا را بسیار برجسته می کند. تنوعی غنی از زندگی دریایی در یک جنگل زراعی پهناور قرار دارد. وقتی که به این مکان می آیید احساس می کنید که واقعا در یک اقیانوس قرار گرفته اید. می توانید به این حیوانات دریایی غذا دهید همچنین اینجا یک مکان جذاب و عالی و سرگرم کننده برای کودکان می باشند. بازدید از این مکان به عنوان یک سفر کامل می باشد زیرا برای شما انواع طرح های حفاظتی و پژوهشی را تأمین می کند. برای صرفه جویی در زمان خود می توانید بلیط ها را از قبل رزرو کنید و یا در یک سفر یک روزه از سانفرانسیسکو و مناظر آنجا که ۱۷ مایل از این اکواریوم فاصله دارد، بازدید کنید. این مکان یکی از زیباترین نمایشگاه های جانوران و گیاهان آبزی در آمریکا می باشد.

 

نمایشگاه های گیاهان آبزی در آمریکا : آکواریوم جورجیا

این آکواریوم، بزرگترین آکواریوم در ایالات متحده آمریکا و جورجیا می باشد و دارای حدودا ۱۰ میلیون گالن آب است. مردم عادی می توانند از هفت گالری آنجا که دارای بیش از ۵۰۰ گونه از حیوانات دریایی از سراسر جهان است بازدید نمایند. همچنین می توانند از تور دریایی و غواصی زیر آب نیز استفاده کنند و یک سفر به یاد ماندنی داشته باشند. با رزرو بلیط از قبل در زمان خود صرفه جویی کنید همچنین می توانید از سیتی پس استفاده کنید و علاوه بر بلیط این آکواریوم، بلیط چهار جاذبه دیگر در آتلانتا را رزرو کنید و در هزینه های خود نیز صرفه جویی نمایید.

 

نمایشگاه های گیاهان آبزی در آمریکا : سواحل و آکواریوم در باغ وحش کلمب

این آکواریوم نمایشگاهی از پنگوئن های هومبولت، نهنگ های دریایی کوچک، تپه های مرجانی است که در بالای باغ وحش کلمب و در پائول، اوهایو قرار گرفته است. این آکواریوم تمام استانداردهای جهانی را دارد و زیستگاه صدها حیوان دریایی از آمریکای شمالی، آسیا و مناطق قطبی است. این آکواریوم یکی از معروف ترین نمایشگاه های جانوران و گیاهان آبزی در آمریکا می باشد.

 

نمایشگاه های آمریکا

 

نمایشگاه های گیاهان آبزی در آمریکا : آکواریوم تنسی

آکواریوم تنسی در ساحل رودخانه تنسی واقع شده است. این رودخانه آب شیرین منطقه را تامین می کند و این منطقه را به نمایشگاه متنوعی از حیوانات دریایی تبدیل کرده است. بازدید از این آکواریوم مانند بازدید از اقیانوس هند می باشد و هم دارای حیوانات دریایی آب شور و آب شیرین است و یکی از بزرگترین آکواریوم های ایالات متحده می باشد. با استفاده از تور گردشگری چاتنوگا می توانید از این نمایشگاه زیبا و حیوانات دریایی آن بازدید نمایید و یک تجربه بی نظیر را به دست آورید.

 

معروف ترین نمایشگاه های آمریکا : مرکز مائویی اوشن

این مرکز در جزیره ای در اقیانوس آرام قرار گرفته است وبه بازدید کنندگان اجازه می دهد تا تنوع غنی از حیات وحش بومی هاوایی را مشاهده کنند. فضای این آکواریوم به اندازه کافی کوچک و تعاملی است تا کودکان و جوانان را سرگرم نگه دارد در عین حال به اندازه کافی آموزنده می باشد. این مکان بر خلاف آکواریوم هایی که در سایر کشورها وجود دارد تمرکزش بر حیوانات بومی هاوایی می باشد. در نتیجه اینجا تبدیل به یک مکان منحصر به فرد گشته است. با رزرو بلیط این آکواریوم می توانید در حالیکه از همه بخش های آن بازدید می نمایید، در وقت خود نیز صرفه جویی کرده و می توانید از جاذبه های دیگر شهر نیز دیدن نمایید.

 

معروف ترین نمایشگاه های آمریکا : نمایشگاه های جانوران در آمریکا : آکواریوم ملی

از آکواریوم ملی در بالتیمور بازدید کنید تا ببینید که چرا این جاذبه توریستی برتر در ایالت مریلند و یک آکواریوم برتر در ایالات متحده است. این نمایشگاه یک نمایشگاه بی نظیر از دلفین ها وانواع ماهی ها می باشد و از برترین نمایشگاه های جانوران و گیاهان آبزی در آمریکا می باشد.

 

نمایشگاه های گیاهان آبزی در آمریکا : آکواریوم سی لایف

این آکواریوم در یک فروشگاه قرار گرفته است و شامل حیواناتی مانند ستاره دریایی و انواع ماهی ها می باشد. از طریق تونل های شیشه ای می توانید شاهد کوسه ها باشید. برای صرفه جویی در زمان بلیط خود را از قبل رزرو کنید.

نمایشگاه بازرگانی نیویورک در شهر نیویورک کشور ایالات متحده آمریکا برگزار می گردد. نمایشگاه بازرگانی نیویورک تنها رویداد در نوع خود است که به کاوش در مورد پیشرفت های جدید استراتژی تجاری، مدل های کمی، داده های بزرگ، محاسبات با کارآیی بالا و غیره می پردازد. نمایشگاه بازرگانی نیویورک، تنها رویداد مهم برای جامعه معاملات الکترونیکی در آمریکای شمالی است که از پنل ها و موضوعاتی عالی برخوردار است. در این نمایشگاه عاملان داخلی ایالات متحده و عاملان بین المللی حضور گسترده ای دارند. با شرکت در این رویداد، فرصت بی نظیری برای ایجاد شبکه ارتباطی و تجارت با شرکت های بزرگ بازرگانی، صندوق های کمی، سرمایه گذاران نهایی، بانک ها، کارگزاران، و ارائه دهندگان تکنولوژی را دارید. نمایشگاه بازرگانی نیویورک شامل دو کنفرانس، یک نمایشگاه، همکاری های یک و دوجانبه منحصر به فرد، میزگردهای تعاملی، سخنرانی های شرکت های تجاری، و بازاری مشتری محور است.

 

آمار درباره نمایشگاه‌های تجاری

نمایشگاه‌های تجاری حدود صدها سال است که به دلایل مهمی برگزار می‌شوند. جایی که افراد می‌توانند با هم دیدارهای رو‌در‌رو داشته باشند و همچنین تشویقی برای تجربه چیزهای جدید باشد.

می‌توان نمایشگاه‌های تجاری را مانند نوعی گردهمایی تخصصی راجع به یک موضوع در نظر گرفت. در آنجا شانسی برای همه بوجود می‌آید تا در یک صنعت خاص با هم همکار و ترکیب شوند و همچنین به مشاهده چیزهای جدید و جذاب بپردازند.

 

شرکت کنندگان چرا در نمایشگا ها شرکت می‌کنند؟

 

۱)  ۹۲٪ شرکت کنندگان به این دلیل در نمایشگاه‌ها حاضر می‌شوند که از کالاها و خدمات جدید آگاهی پیدا کنند.

۲)  ۴۶٪ از شرکت کنندگان درنقش‌های مدیران اجرایی یا بالاتر هستند.

۳)  بیش از ۵۰٪ از افراد حاضر در نمایشگاه برای بار اول در چنین نمایشگاهی شرکت کرده‌اند.

۴) ۵۶٪ از بازدیدکنندگان بیش از ۴۰۰ مایل سفر کرده‌اند تا در نمایشگاه حضور یابند.

۵)  ۴۵٪ از بازدیدکنندگان سالانه فقط از یک نمایشگاه بازدید می‌کنند.

۶)  ۶۴٪ از شرکت‌کنندگان در لیست نمایشگاه تجاری، مشتری کنونی هیچ کسب و کاری نیستند.

۷)  شرکت کنندگان به طور میانگین ۳/۸ ساعت از همه غرفه‌ها در نمایشگاه دیدن می‌کنند.

۸)  ۵۲٪ از شرکت‌کنندگان در صورتی که به آن‌ها هدایای تبلیغاتی پیشنهاد شود، تمایل بیشتری برای ورود به یک نمایشگاه دارند.

 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

17 − 16 =