نمایشگاه های آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی در دنیا

نمایشگاه بین المللی شیمی KHIMIA - CHEMISTRY 2019 روسیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه و کنفرانس میکروبیولوژی APPLIED MICROBIOLOGY  ایتالیا

 

نمایشگاه و کنفرانس میکروبیولوژی APPLIED MICROBIOLOGY 2019 ایتالیانمایشگاه و کنفرانس میکروبیولوژی APPLIED MICROBIOLOGY 2019 ایتالیا

 

کنگره جهانی و نمایشگاه میکروبیولوژی کاربردی APPLIED MICROBIOLOGY سالانه برگزار میشود . این رویداد در سال ۲۰۱۹ در شهر رم کشور ایتالیا برگزار خواهد شد .کنفرانس APPLIED MICROBIOLOGY با مسئولیت محدود، برگزار کننده رویداد علمی جهانی، از همه سخنرانان، نمایندگان، محققان، دانش آموزان و صنعتگران دعوت می کند تا در ششمین دوره ” World Congress and Expo on Microbiology Applied” در تاریخ ۲۱-۲۲ اکتبر ۲۰۱۹ در رم، ایتالیا در مورد موضوع جاری شرکت کنند. تحقیقات و نوآوری های آینده در میکروب شناسی را بشناسند. با توجه به موفقیت قبلی کنفرانس کاربردی میکروبیولوژی برگزار شده در ادینبورگ، اسکاتلند از ۱۲-۱۳ نوامبر ۲۰۱۸ و ۲۹ نوامبر – دسامبر ۰۱، ۲۰۱۷ در مادرید، اسپانیا ما در حال حاضر خوشحالیم که برگزاری این نمایشگاه با هدف ارائه فرصت برای همه شرکت کنندگان برای ملاقات، تعامل و تبادل ایده های جدید در زمینه های مختلف میکروبیولوژی را فراهم اورده ایم . برنامه های کاربردی نوآورانه و جدید در زمینه میکروب شناسی به طور قابل توجهی در همه زمینه ها از جمله تولید، بیوتکنولوژی، داروسازی، محیط زیست و بازارهای الکترونیکی وارد شده است.

 

 

 

۲ – نمایشگاه آزمایشگاه LAB INNOVATIONS  انگلستان

 

نمایشگاه آزمایشگاه LAB INNOVATIONS 2019 انگلستان

 

نمایشگاه تجاری فناوری ها و خدمات آزمایشگاه LAB INNOVATIONS سالانه برگزار می گردد . بیرمنگام انگلستان میزبان این رویداد در زمینه نوآوری و فناوری های آینده صنعت آزمایشگاهی در سال ۲۰۱۹ می باشد . Lab Innovations بزرگترین نمایشگاه تجاری سالانه انگلستان است که به کل صنعت آزمایشگاه اختصاص داده شده است و +۳،۰۰۰ تصمیم گیرنده آزمایشگاهی را با +۱۵۰ تأمین کننده آزمایشگاهی و تولید کنندگان در همه بخش ها در یک محل جمع می نماید .در نمایشگاه LAB INNOVATIONS می توانید برای فن آوری های جدید ، شبکه ای با هم صنفان ایجاد کنید و امتیاز CPD را در برنامه کنفرانس رایگان برای حضور در اختیار داشته باشید. با حمایت برخی از مؤسسات برتر علمی انگلیس ، این یک رویداد مهم برای توانمندسازی تجاری علم آزمایشگاهی است.اگر می خواهید دانش فن آوری های جدیدی به دست آورید ،شرکت درLAB INNOVATIONS یک امر ضروری برای شماست!

 

 

 

۳ – نمایشگاه بین المللی شیمی KHIMIA – CHEMISTRY  روسیه

 

نمایشگاه بین المللی شیمی KHIMIA - CHEMISTRY 2019 روسیه

 

نمایشگاه بین المللی شیمی مسکو با عنوان KHIMIA – CHEMISTRY سالانه برگزار میشود . نمایشگاه بین المللی Khimia برای اولین بار در سال ۱۹۶۵ در مسکو راه اندازی شد تا یکی از معتبرترین نمایشگاه های شیمی و پتروشیمی باشد. بخش محصولات نمایشگاه KHIMIA – CHEMISTRY تمام بخش های صنایع شیمی را پوشش می دهد و تصویری کاملی از دستاوردهای فعلی علوم شیمی مورد استفاده در صنایع مختلف را ارائه می دهد. موضوعات اصلی نمایشگاه شامل : صنایع پتروشیمی ، مواد شیمیایی و پتروشیمی، مواد جانبی برای صنایع شیمیایی و سایر صنایع تخصصی و مواد شیمیایی اولیه است . تجهیزات آزمایشگاهی و مبلمان آزمایشگاهی و ظروف، معرفهای شیمیایی ،مهندسی شیمی، پمپ ها ، شیمی سبز پردازش شیمیایی محیط زیست، بیوتکنولوژی صنعتی ، تصفیه آب و ایمنی شیمیایی ،صنعت پلاستیک
مواد اولیه و تجهیزات برای تولید و پردازش پلیمرها و پلاستیک ها، بازیافت پلاستیک ، کنفرانس در موضوعات فن آوری ها، تجهیزات و مواد برای جلوگیری از خوردگی.

 

 

 

۴ – نمایشگاه و کنفرانس بیوتکنولوژی و آزمایشگاه ANALYTICA ANACON INDIA هند

 

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی بیوتکنولوژی و آزمایشگاهی ANALYTICA ANACON INDIA 2019 هند

 

نمایشگاه بین المللی و کنفرانس تحلیلی در موضوعات بیوتکنولوژی، تکنولوژی و خدمات آزمایشگاهی دو بار در سال در کشور هند با نام ANALYTICA ANACON INDIA برگزار میشود . محل برگزاری رویداد پایتخت کشور هند شهر بمبئی است .نمایشگاه حیدرآباد با ۹،۶۴۱ بازدید کننده و ۲۶۱ غرفه دار و نمایشگاه ANALYTICA ANACON INDIA و نمایشگاه PHARMA Pro & Pack Expo بهترین نتیجه را در تاریخ دهه گذشته خود در هند به دست آورده اند و از همه انتظارات فراتر رفته اند. همکاری سالانه با PHARMA Pro & Pack و  همکاری بین نمایشگاه ها منجر به نتایج جدید شده است. بازدیدکنندگان داروها، مواد شیمیایی، مواد پردازش مواد غذایی، تحقیق و توسعه در میان بخش های دیگر، آخرین نوآوری های تکنولوژی آزمایشگاهی، تجزیه و تحلیل، بیوتکنولوژی، تشخیص، بسته بندی و پردازش دارویی را بررسی می کنند. 

 

 

 

۵ – کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA  آلمان

 

کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 آلمان

 

کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 کنفرانسی سالانه می باشد . اینبار در نوامبر ۲۰۱۸ شهر دوسلدورف آلمان میزبان این رویداد مهم در عرصه پزشکی می باشد . MEDICA حدود ۴۶۰ غرفه دار از سراسر جهان را پوشش می دهد که محصولات و خدمات خود را در یک منطقه نمایشگاهی که شامل ۱۹ سالن و تقریبا ۱.۳ میلیون فوت مربع فضای بیرونی نمایشگاه ارائه خواهند داد. غرفه دارانی از ایالات متحده آمریکا و کانادا، آمریکای شمالی که یکی از برجسته ترین مشاغل خارجی غرفه داران در MEDICA را ارائه می دهد  که قویترین نمایشگاه صنایع پزشکی در خارج از قاره آمریکای شمالی برای شرکت های آمریکایی و کانادا می باشد . Medica  به عنوان بزرگترین نمایشگاه پزشکی بین المللی شناخته شده است که دستگاه های پیشرفته تکنولوژی با قابلیت های جدید طراحی شده را ارائه می کند. حرفه ای های متعلق به این بخش می توانند مجموعه های پیشرفته ای از داروها، درمان ها و تجهیزات را نمایش دهند که به کارفرمایانی که در این بخش فعالیت می کنند کمک شایانی می کند. شرکت کنندگان می توانند در مورد مسائل مربوطه به مباحث مختلف و همچنین در مورد آخرین به روز رسانی ها در صنعت پزشکی اطلاع می یابند.

 

 

 

۶ – نمایشگاه بهداشت و درمان NATIONAL HEALTHCARE EXPO  انگلستان

 

نمایشگاه ملی بهداشت و درمان NATIONAL HEALTHCARE EXPO 2018 انگلستان

 

نمایشگاه و کنفرانس ملی بهداشت و درمان یک محل تجمع اصلی برای مقامات اداری، مدیران ارشد از بیمارستان های عمومی و خصوصی، مدیران بهداشت، مدیران داروسازی، شرکت های فن آوری پزشکی، پزشکان عمومی، دندانپزشکان، مدیران بهداشت روان، محققان، متخصصان پزشکی، سرپرست ها و غیره می باشد . ایجاد یک صنعت مراقبت های بهداشتی نوآورانه، کارآمد و پایدار از طریق به اشتراک گذاری دانش و همکاری. ۱۰۰+سخنران از مدیران ارشد و کارشناسان سراسر صنعت مراقبت های بهداشتی که مرزها را در بهبود راندمان و نوآوری در انگلستان و صنعت مراقبت های بهداشت جهانی به پیش می برند. علاوه بر یک کنفرانس برنامه ریزی شده بیش از ۶۰ غرفه در دست خواهد بود تا نمایندگان محصولات و خدمات خود را در زمینه تجهیزات پزشکی، فن آوری، دارو و خدمات معرفی کنند .

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزاي نمايشگاهي کشورها ، تور نمايشگاهي کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

هفده − 10 =