نمایشگاه های آرایشی ، بهداشتی و تندرستی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های آرایشی ، بهداشتی و تندرستی در دنیا

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی IDEAL OF BEAUTY 2019 روسیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های آرایشی ، بهداشتی و تندرستی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگری BEAUTY DAYS WARSAW  لهستان

 

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگری BEAUTY DAYS WARSAW 2020 لهستان

 

نمایشگاه روزهای زیبایی ورشو ( هفته زیبایی ورشو ) ، نمایشگاه BEAUTY DAYS WARSAW به صورت سالانه در شهر ورشو کشور لهستان برگزار می گردد .  نمایشگاه بین المللی آرایشگری و لوازم آرایشی ، نمایشگاه BEAUTY DAYS WARSAW رویدادی برای متخصصان و دوستداران زیبایی است! نمایشگاه روزهای زیبایی بزرگترین رویدادی در اروپای مرکزی است که به صنعت آرایشی و آرایشگری اختصاص داده شده است. این نمایشگاه  مکان مناسبی برای تبلیغ و فروش محصولات و خدمات شما است ، همچنین رویدادی جهت کسب اطلاعات در مورد محصولات جدید و ایجاد ارتباطات تجاری با ارزش است. روزهای زیبایی توسط UFI تأیید شده است ، که بالاترین کیفیت آن را تأیید می کند و آن را به یکی از مهمترین رویدادهای این صنعت در جهان تبدیل می کند.

 

 

 

۲ – نمایشگاه لوازم آرایشی و آرایشگری URODA  لهستان

 

نمایشگاه لوازم آرایشی و آرایشگری URODA 2020 لهستان

 

نمایشگاه آرایشی و آرایشگری سالانه URODA که در کشور اروپایی لهستان برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه URODA شهر گدانسک، که در گذشته با نام آلمانی دانتسیگ معروف بود، که یکی از شهرهای بزرگ و از بندرهای مهم در شمال لهستان در کنار دریای بالتیک است خواهد بود . بیست و دومین دوره نمایشگاه URODA با موضوعات لوازم آرایشی و آرایش مو ، که در ۱۰ تا ۱۱ اکتبر ۲۰۲۰ در گداسک برگزار میشود . بیش از ۳۵۰ مشاغل و مارک های تجاری در این نمایشگاه در دوره قبل شرکت داشتند و بالغ بر ۸۰۰۰ بازدید کننده نیز حضور داشتند. ما شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد غرفه داران و شرکت کنندگان بودیم که به آن افتخار می کنیم و این حاکی از توسعه بیشتر رویداد ما است.
۲۰ مسابقه بین المللی و مسابقات قهرمانی ، که حضور پررنگی را تضمین می کند. این رویداد در سه سالن نمایشگاه برگزار می شود که به یک سالن صنعت آرایشی و یک سالن آرایشگاه تقسیم می شوند. URODA
بزرگترین نمایشگاه آرایشی و آرایشگری در شمال لهستان است فرصتی برای دسترسی به بیش از ۶۵۰۰ شرکت کننده از Tri-City ، Pomerania و تمام لهستان .

 

 

 

۳ – نمایشگاه محصولات ارگانیک BIOCULTURA BARCELONA اسپانیا

 

نمایشگاه محصولات ارگانیک BIOCULTURA BARCELONA 2020 اسپانیا

 

نمایشگاه محصولات ارگانیک سالانه بارسلونا با نام BIOCULTURA BARCELONA در این شهر برگزار می گردد . نمایشگاه BICCULTURE BARCELONA رویدادی محیط زیستی فرهنگی است که در آن محصولات ارگانیک و سازگار با محیط زیست ارائه میشوند . سری بیست و هفتم نمایشگاه BIOCULTURA BARCELONA در سال ۲۰۲۰ در تاریخ های ۷ ، ۸ ، ۹ و ۱۰ ماه مه برگزار می گردد . BioCultura بزرگترین نمایشگاه محصولات ارگانیک و  در بارسلونا است. این مجموعه بیش از ۷۰۰ غرفه دار را به بخش های مواد غذایی بیولوژیک (با بیش از ۱۵۰۰۰ مرجع) ، لوازم آرایشی ارگانیک و گیاهی ، مد ، خانه سالم ، سلامتی ، سبک زندگی سازگار با محیط زیست ، گردشگری مسئول ، صنایع دستی و سازمان های غیر دولتی اختصاص می دهد. به موازات این نمایشگاه ، بیش از ۴۰۰ فعالیت برگزار می شود و انتظار می رود بیش از ۷۰ هزار بازدیدکننده داشته باشد. اگر از طرفداران محصولات سازگار با محیط زیست و ارگانیک هستید می توانید شرکت در نمایشگاه BIOCULTURA BARCELONA اسپانیا را در نظر بگیرید .

 

 

 

۴ – نمایشگاه بین المللی آرایشگری و زیبایی MCB BY BEAUTÉ SÉLECTION  فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی آرایشگری و زیبایی MCB BY BEAUTÉ SÉLECTION 2020 فرانسه

 

نمایشگاه آرایشی ( آرایشگری ) و زیبایی پاریس فرانسه که سالانه با نام MCB BY BEAUTÉ SÉLECTION در پاریس پایتخت کشور فرانسه برگزار میشود . نمایشگاه MCB BY BEAUTÉ SÉLECTION رویدادی بین المللی در زمینه های آرایشگری و زیبایی است. با ارائه محصولات در موضوعات تجارت مو ، خرید مو ، مراقبت از بدن ، مواد زیبایی و محصولات ناخن. MCB by Beauté Sélection سرگرمی هایی را برای درک چالش های جدید این حرفه و درک شیوه های نوآورانه ارائه می دهد. نمایشگاه MCB BY BEAUTÉ SÉLECTION با یک برنامه غنی مشخص خواهد بود از جمله : نمایش های هنری ، همایش ها ، آرایش مو  ، نمایشگاه و جلسات با بازخورد واقعی.
۵ – نمایشگاه عطر و ادکلن ESXENCE  ایتالیا
نمایشگاه عطرو ادکلن ESXENCE 2020 ایتالیا
نمایشگاه عطر و ادکلن ایتالیا ، نمایشگاه ESXENCE رویدادی سالانه است که به موضوع عطرها و ادکلن ها اختصاص داده شده است و در سال ۲۰۲۰ در شهر میلان ایتالیا برگزار خواهد شد . Esxence پیشروترین رویداد بین المللی است که به عطرهای هنری اختصاص داده شده است ، فرصتی برای اپراتورها و علاقه مندان برای دیدار با شخصیت های واقعی دنیای جذاب عطرها ، جایی که تاریخ و سنت به نوآوری و پژوهش می پیوندند.چهار روز نمایشگاه که به بیش از ۷۰۰۰ هزار نفر شرکت کننده در آخرین نسخه آن رسیده است . متخصصان ، غرفه داران ، خرده فروشان ، خریداران و توزیع کنندگان می توانند در اینجا مکانی ایده آل برای ارتقاء شبکه کسب و کار خود پیدا کنند در حالی که بازدید کنندگان و عموم مردم می توانند عطر و ادکلن مورد علاقه خود را خریداری نمایند، در اغلب موارد علاوه بر کارگاه های آموزشی ، داستان نحوه تولید عطرها نیز روایت میشود .
۶ – نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک NATURAL & ORGANIC PRODUCTS EUROPE  انگلیس
نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک NATURAL & ORGANIC PRODUCTS EUROPE 2020 انگلیس
نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی و ارگانیک اروپا سالانه در قاره اروپا برگزار میشود . میزبانی نمایشگاه NATURAL & ORGANIC PRODUCTS EUROPE در سال ۲۰۲۰ با شهر لندن انگلیس می باشد .نمایشگاه محصولات ارگانیک و محصولات طبیعی اروپا یک رویداد تجاری برای صنایع مواد طبیعی و آلی است. نمایشگاه غذای های طبیعی ، مواد زیبایی طبیعی ، بهداشت و تغذیه و زندگی طبیعی. جهت تهیه محصول طبیعی است .
بزرگترین نمایشگاه تجاری اروپا برای محصولات طبیعی و ارگانیک که
یکی از فروشگاههای مهم برای سازگاری با محیط زیست ، محیط پایدار ، طبیعی ، ارگانیک و عاری از مواد مصنوعی و غیر ارگانیک است. بیش از ۷۰۰ غرفه دار از سراسر جهان در نمایشگاه NATURAL & ORGANIC PRODUCTS EUROPE حضور خواهند داشت. این رویداد تنها برای یافتن محصولات خلاقانه است که تغییر واقعی در تجارت شما ایجاد می کند و شما نمی توانید آنها را در هر جای دیگری پیدا کنید. طی دو روز ، محصولات طبیعی و ارگانیک اروپا به بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ بازدید کننده از سراسر جهان ارائه خواهد شد. با حضور بیش از ۷۰۰ شرکت نمایش دهنده ، گستردگی انتخاب و یک بازار پر جنب و جوش از مارک های طبیعی ، ارگانیک ، Fairtrade خواهد بود . نمایشگاه مرکزی با یک برنامه از مذاکرات و سمینارهای تخصصی تکمیل خواهد شد.
۷ – نمایشگاه لوازم آرایشی COSMETICA STUTTGART  آلمان
نمایشگاه لوازم آرایشی COSMETICA STUTTGART 2020 آلمان
نمایشگاه لوازم آرایشی اشتوتگارت آلمان ، یک رویداد تجاری که با نام COSMETICA STUTTGART در این شهر برگزار می گردد . علاوه بر محصولات با کیفیت و متنوع غرفه داران ، ما یک برنامه حمایتی جامع را به شما پیشنهاد می دهیم تا در حد ممکن در رویدادی رنگارنگ ، آموزنده و سرگرم کننده شرکت کنید ! آموزش بیشتر در همه زمینه ها برای ما بسیار مهم است.  در کارگاههای اختصاصی ما با سخنرانان مجرب ، روشهایی را بیاموزید که می توانید در استودیو یا سالن خود استفاده کنید تا به مشتریان خود ارزش افزوده ای ارائه دهید. برای  podiatrists ، زیبایی ، آرایشی ، آرایشگران و طراحان ناخن ، ما این برنامه ایده آل را قرار داده ایم. نمایشگاه های تجاری ما را به صورت خاصی تجربه کنید و سالن یا استودیوی خود را مجهز کنید!
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاه کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای توریستی کشورها ، تورهای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

12 − 4 =