نمایشگاه های آرایشی ، بهداشتی و تندرستی در فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های آرایشی ، بهداشتی و تندرستی در فرانسه

نمایشگاه بین المللی عطر و لوازم آرایشی طبیعی ORGANIC EXPO 2019 ژاپن

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های آرایشی ، بهداشتی و تندرستی در فرانسه بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه محصولات ارگانیک SALON VIVRE AUTREMENT فرانسه

 

نمایشگاه محصولات ارگانیک SALON VIVRE AUTREMENT 2020 فرانسه

 

زندگی با شرکت در نمایشگاه SALON VIVRE AUTREMENT متفاوت خواهد بود ! غذاهای طبیعی و ارگانیک و نوشیدنی ها ، زیبایی ، سلامتی ، لباس های طبیعی و کلی محصولات ارگانیک دیگر ! نمایشگاه محصولات ارگانیک پاریس رویدادی سالانه می باشد که در این شهر برگزار میشود .  در نمایشگاه Vivre Autrement حدود ۴۶۰ غرفه دار ، تولید کننده ، صنعتگر ، کارآفرین شرکت خواهند داشت . با ۳۸۰۰۰ بازدید کننده ، منابع سازگار با محیط زیست را در همه زمینه های زندگی روزمره تامین می کند . مواد غذایی ارگانیک ، لوازم آرایشی ، صنایع دستی و مد ، لوازم باغ ، گردشگری ، حفاظت از محیط زیست و … .
نمایشگاهی که بازدید کنندگان یاد می گیرند به لطف بخش های مختلفش از طریق ۹ بخش نمایشگاه کارهای مختلفی انجام دهند. میوه ها و سبزیجات ، غلات ، چای و دمونش های گیاهی ، نوشیدنی ها ، وعده های غذایی آماده ، لبنیات ، تخم مرغ و گوشت ، غذاهای دریایی محصولات غذایی برای مبتلایان به آلرژی از جمله محصولات موجود در نمایشگاه ارگانیک فرانسه می باشند .

 

 

 

۲ – نمایشگاه بین المللی آرایشگری و زیبایی MCB BY BEAUTÉ SÉLECTION  فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی آرایشگری و زیبایی MCB BY BEAUTÉ SÉLECTION 2020 فرانسه

 

نمایشگاه آرایشی ( آرایشگری ) و زیبایی پاریس فرانسه که سالانه با نام MCB BY BEAUTÉ SÉLECTION در پایتخت کشور فرانسه برگزار میشود . نمایشگاه MCB BY BEAUTÉ SÉLECTION رویدادی بین المللی در زمینه های آرایشگری و زیبایی است. با ارائه محصولات در موضوعات تجارت مو ، خرید مو ، مراقبت از بدن ، مواد زیبایی و محصولات ناخن. MCB by Beauté Sélection سرگرمی هایی را برای درک چالش های جدید این حرفه و درک شیوه های نوآورانه ارائه می دهد. نمایشگاه MCB BY BEAUTÉ SÉLECTION با یک برنامه غنی مشخص خواهد بود از جمله : نمایش های هنری ، همایش ها ، آرایش مو  ، نمایشگاه و جلسات با بازخورد واقعی.
ویزگی های برتر نمایشگاه MCB BY BEAUTÉ SÉLECTION شامل موارد زیر می باشند :

منطقه نمایشگاهی با بیش از ۵۵۰ برند
مجموعه ها و روندهای جدید با ۱۵ ساعت نمایش
کارشناسانی که در کارگاه ها و همایش ها شرکت می کنند
استعدادیابی با بیش از ۱۳۰۰ نفر در موضوعات مو از طریق مسابقه 
آموزش ، کارگاهها ، محصولات
تخصص کسب و کار
تعامل ، شبکه ، تبادل اطلاعات
تماس و توسعه تجارت
۲۸۰ غرفه دار

 

 

 

۳ – نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی COSMETAGORA  فرانسه

 

نمایشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی COSMETAGORA 2020 فرانسه

 

Cosmetagora نمایشگاه زیبایی ، لوازم آرایشی و بهداشت است که سالانه برگزار میشود . در سال ۲۰۲۰ نمایشگاه COSMETAGORA در شهر پاریس برگزار خواهد شد .Cosmet’Agora که توسط انجمن آرایشی و بهداشتی فرانسه سازماندهی شده باست ، در مدت ۱۲ سال توانسته که از نظر فرمولاسیون آرایشی به یک رویداد اساسی تبدیل شود. بازدید کنندگان Cosmetagora هر ساله در حال رشد اند ، در نمایشگاه Cosmetagora آخرین روندهای: مواد اولیه ، بافت ، فناوریهای جدید ، آزمایشات و .. بررسی میشوند . انجمن زیبایی شناسی فرانسه ، مانند جلسات قبلی ، تنظیم Espace Champerret را برای نسخه دوازدهم Salon Cosmet’Agora انتخاب کرد. طی ۲ روز ، متخصصان نوآوری های خود را اعلام کرده و دانش خود را ارائه می دهند. این نمایشگاه که توسط انجمن زیبایی شناسی فرانسه ایجاد و سازماندهی شده است ، به مکان اصلی ملاقات برای متخصصانی که تعداد بیشماری از آنها در انتخاب Cosmet’Agora برای نشان دادن دانش و نوآوری های خود تبدیل شده اند ، تبدیل شده است. این رویداد که ترکیبی از اعتماد و کارآیی است ، در محیط دلپذیر Espace Champerret ، مکانی ایده آل برای استقبال از غرفه داران ، مشتریان و چشم اندازهای آنها در شرایط مطلوب برگزارمیشود.

 

 

 

۴ – نمایشگاه هدایا و سوغات HEXAGONE RENNES  فرانسه

 

نمایشگاه هدایا و سوغات HEXAGONE RENNES 2020 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه HEXAGON که در شهر رنس مرکز ایالت بروتاین در کشور فرانسه برگزار میشود . HEXAGONE RENNES یک رویداد سالانه است که به هدیه ، سوغات ، دکوراسیون ، وسایل ، عطرها ، جواهرات ، لباس ، گل  و سایر اشیا اختصاص داده شده است . تنوع در انتخاب ، محصولات کلاسیک ، محصولات جدید و آخرین روندها … برخی از ویژگی هایی هستند که باعث می شود  نمایشگاه تجاری HEXAGONE RENNES موفقیت آمیز باشد و رضایت شرکت کنندگان را تضمین کند. نمایشگاه Hexagon به طراحان ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و توزیع کنندگان فرانسوی و خارجی این امکان را می دهد تا محصولات خود را به فروشندگان ارائه دهند و همچنین آخرین خلاقیت ها و روندهای جدید در این بخش مشاهده کنند. این رویدادها برای متخصصان به جلسات اساسی تجاری برای تجارت محلی تبدیل شده است. نمایشگاه های Hexagone  در حدود ۳۴ سال است که توسط همین تیم و در همین مکان برپا شده است و این یک معیار بین المللی است.
۵ –  نمایشگاه عطر و لوازم آرایشی CONGRÈS PARFUMS & COSMÉTIQUES  فرانسه
نمایشگاه عطر و لوازم آرایشی CONGRÈS PARFUMS & COSMÉTIQUES 2019 فرانسه

کنگره و کنفرانس بین المللی عطر و لوازم آرایشی CONGRÈS PARFUMS & COSMÉTIQUES ، نسخه شانزدهم ۵۶۶ نفر را شامل شد که ۹٪ آنها در خارج از فرانسه قرار داشتند. با توجه به اخبار مربوط به تنظیم لوازم آرایشی ، نسخه هفدهم با همان مطالب همراه خواهد بود. این کنگره به شما امکان می دهد تا در مورد آیین نامه هایی که در بخش عطر و لوازم آرایشی تأثیر می گذارد ، به روز باشید تا با همتایان خود تبادل نظر کنید و با مقامات نظارتی خود مکالمه کنید. مخاطبین این کنگره مدیران یا مسئولان تنظیم مقررات ، تحقیق و توسعه ، فرمول آزمایشگاهی ، سم شناسی ، کیفیت ، فنی ، تولید ، بازاریابی ، مدیر داروساز و … می باشند . ما با بسیاری از شرکت ها مشارکت و جلسات تعاملی را ارائه می دهیم. گروه های تبادل :
ارائه در ۲ روز اول ، این گروه ها به سرپرستی سخنرانان ، مداخلات روز را تکمیل می کنند. و تبادل بهتر و غیررسمی بین شرکت کنندگان و ذینفعان به ویژه از طریق سؤال و پاسخ را فراهم می آورند .

 

 

 

۶ – نمایشگاه محیط زیست و مواد ارگانیک NATURISSIMA  فرانسه

 

تور نمایشگاه محیط زیست و مواد طبیعی و ارگانیک NATURISSIMA 2019 فرانسه

 

نمایشگاهی بین المللی برای بخش های بیو تکنولوژی و محیط زیست که سالانه با نام NATURISSIMA برگزار می گردد . در سال ۲۰۱۹ شهر گرنوبل از شهرهای استان ایزر در ناحیه رُن-آلپ کشور فرانسه میزبانی رویداد را بر عهده دارد . Naturissima یک نمایشگاه سلامتی و طبیعت در منطقه گرنوبل است. جنبش ارگانیک در واکنش به صنعتی شدن کشاورزی متولد شده و هر ساله اهمیت بیشتری پیدا می کند. بیشتر مصرف کنندگان به سمت طبیعی بودن محصولات روی آورده و به دنبال مواد غذایی سالم تر ، مغذی تر ، با مزه تر و دوستدار محیط زیست هستند. نمایه نمایشگاه NATURISSIMA شامل جدیدترین فناوری ها ، راه حل ها ، سیستم ها ، تجهیزات و خدمات در کلیه زمینه های مدیریت محیط زیست و فناوری شامل تصفیه آب ، مدیریت پسماند ، کنترل آلودگی هوا ، انرژی پاک ، مدیریت تمیز کردن و کنترل آفات است.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزا نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ويزا فوری و کاری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاه های فرانسه مي باشد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

هشت − 2 =