نمایشگاه های آب و فاضلاب ، محیط زیست در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های آب و فاضلاب ، محیط زیست در دنیا

نمایشگاه محیط زیست و انرژی ENVIRONMENT & ENERGY TECH 2019 کره جنوبی

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین و مشهورترین نمایشگاه های آب و فاضلاب ، محیط زیست در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – کنفرانس بین المللی جلبک ALGAEUROPE CONFERENCE  ایتالیا

 

کنفرانس بین المللی جلبک ALGAEUROPE CONFERENCE 2020 ایتالیا

 

کنگره بین المللی جلبک سالانه با عنوان ALGAEUROPE CONFERENCE برگزار می گردد . کنفرانس ALGAEUROPE CONFERENCE سالانه می باشد اما به دلیل بیماری کرونا معلوم نیست در سال ۲۰۲۰ در شهر رم کشور ایتالیا برگزار گردد .

جلبک ها در بیوتکنولوژی و کشاورزی در اروپا و در سراسر جهان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و اصطلاح جلبک در اسناد حقوقی متعدد ظاهر می شود . جلبک ها موجودات بسیار متنوعی هستند که تقریباً در همه جای کره زمین یافت می شوند. اصطلاح جلبک براساس کاربردهای رایج شامل نمایندگانی از پروکاریوتها (سیانوباکتری ها) و چندین پادشاهی یوکاریوت ها است .در حال حاضر هیچ توافق علمی در مورد طبقه بندی دقیق از آن چندگانه وجود ندارد.در کنفرانس ALGAEUROPE CONFERENCE چه کسانی باید شرکت کند ؟

توسعه دهندگان / تولید کنندگان فناوری جلبک
تولیدکنندگان جلبک و صاحبان کارخانه ها و اپراتورها
ارائه دهندگان فناوری برای کشت ، برداشت ، آبگیری ، خشک کردن ، استخراج روغن و فرآوری آنها
سرمایه گذاران و سرمایه گذاران مالی برای بیوتکنولوژی و صنایع غذایی
شبکه سوخت های زیستی ، شرکت های خوراک دام ، شرکت های دارویی و مواد آلی ، تأمین کننده کود
تصفیه آب و متخصصان فاضلاب

 

 

 

۲ – نمایشگاه محیط زیست ، آب و فاضلاب IFAT  آلمان

 

نمایشگاه محیط زیست ، آب و فاضلاب IFAT 2020 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی تجاری محیط زیست ، فاضلاب و دفع زباله IFAT که سالانه برگزار میشود . نمایشگاه IFAT در سال ۲۰۲۰ به میزبانی شهر مونیخ کشور آلمان برگزار خواهد شد . IFAT در یک نگاه شامل راه حل های کارآمد برای استفاده از آب ، بازیافت و مواد اولیه و ثانویه میشود. آیا به دنبال راه حل هایی برای چالش های آینده هستید؟ نمایشگاه برتر جهان در زمینه فن آوری های زیست محیطی به آن پاسخ می دهد. IFAT به عنوان بزرگترین سکوی مدیریت آب ، فاضلاب ، زباله و مواد اولیه ، فعالان این صنعت را از سراسر جهان جمع می کند و پیشنهادات ابتکاری خود را به عنوان معیارهایی برای آینده تعیین می کند. بیش از سالهای گذشته ، IFAT نشان داده است که چگونه یک نمایشگاه تجاری بین المللی باید به منظور ارائه ارزش افزوده به همه بازیکنان بخش بازیافت و فناوری محیط زیست برگزار شود: نمایش هنر ، ارتقاء موضوعات جاری ، ارائه نگاه اجمالی به آینده و جمع کردن بازیکنان کسب و کار ، سیاست و تحقیق مواردی است که در این نمایشگاه به آنها اهمیت داده میشود .

 

 

 

۳ – نمایشگاه تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماند UTILIZATION  روسیه

 

نمایشگاه تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماند UTILIZATION 2020 روسیه

 

نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات و فناوری ها برای مدیریت پسماندهای صنعتی و خانگی UTILIZATION که سالانه برگزار می گردد و محل برگزاری نمایشگاه UTILIZATION در سال ۲۰۲۰ شهر یکاترینبورگ یکی از شهرهای مهم روسیه که مرکز استان سوردلوفسک به حساب می‌آید می باشد .نمایشگاه تخصصی تجهیزات و فناوری ها برای مدیریت پسماندهای صنعتی و خانگی است. این امر فوریت های مربوط به ایمنی محیط زیست ، برخورداری مناسب از پسماندهای صنعتی و خانگی و حفاظت از منابع جنگلی و آبی را اثبات می کند. به عنوان نمایشگاهی از تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماندهای صنعتی و خانگی ، UTILISATION سکوی مؤثر شما برای نمایش فناوری ها و محصولات مدرن سبز مورد استفاده در مناطق شهری و صنعتی و یا در زندگی روزمره است ، برای ارائه تحقیقات و کارهای عملی خود در محیط و زمینه های مدیریت پسماند و برای داشتن بحث های تخصصی در مورد چالش های زیست محیطی فعلی که روسیه با آن روبرو است در این نمایشگاه شرکت نمایید . این نمایشگاه در تاریخ ۱۵-۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ در Ekaterinburg روسیه برگزار می شود.
۴ –  نمایشگاه و کنفرانس مدیریت پسماند و بازیافت SAVE THE PLANET بلغارستان
نمایشگاه و کنفرانس مدیریت پسماند و بازیافت SAVE THE PLANET 2020 بلغارستان

کنفرانس و نمایشگاه SAVE THE PLANET در منطقه جنوب شرقی اروپا  با موضوعات مدیریت پسماند ، بازیافت ، محیط زیست که سالانه برگزار میشود . در سال ۲۰۲۰ محل برگزاری نمایشگاه SAVE THE PLANET شهر صوفیه می باشد . به عنوان بخشی از SeeSUSTAINtec (نمایشگاه و فناوری پایدار) ، بخش اکولوژی راه حل ها و فناوری های جدیدی را در دو حوزه معرفی می کند : زباله و بازیافت و هوای پاک. نیاز به سرمایه گذاری و اهمیت اجتماعی این مناطق نیز فعالیت اقتصادی بیشتر را از پیش تعیین می کند. این رویداد برای یافتن مشتری و شرکای جدید ، برای به اشتراک گذاشتن تجربه بین مشاغل ، نمایندگان شهرداری ها و مدیریت عمومی بهترین بستری را ایجاد می کند. راه حل ها و فن آوری ها فرصتی برای تبدیل زباله به یک منبع آینده و بهبود کیفیت هوا ایجاد می کنند. تأثیر افزایش روزافزون ضایعات و آلودگی هوا از نظر محیطی و اقتصادی مستلزم تغییر در روش تولید ، مصرف ، مدیریت منابع و فعالیتهای روزانه است. SeeSUSTAINtec تنها رویداد در بلغارستان است که با موفقیت موضوعات مهم مدیریت و بازیافت زباله ، بهره وری انرژی و منابع تجدیدپذیر ، شهرهای هوشمند و کیفیت هوا را با موفقیت ترکیب می کند. بیش از ۱۵ سال کار متمرکز و سابقه کار در پشت آن قرار دارد.

 

 

 

۵ – نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر GREEN POWER  لهستان

 

نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر GREENPOWER 2020 لهستان

 

نمایشگاه انرژی سبز با عنوان GREEN POWER ، رویدادی است که سالانه برگزار می گردد . نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر در سال ۲۰۲۰ در شهر پوزنان برگزار خواهد شد . Grupa MTP ، بزرگترین برگزار کننده نمایشگاه ها ، کنفرانس ها و کنگره های لهستان برگزار کننده نمایشگاه GREEN POWER است . همراه با یکی از بزرگترین موسسات حقوقی لهستان SMM Legal، MTP Poznan Expo یک پروژه ابتکاری را اجرا می کند که به غرفه داران اجازه می دهد اختلافات مربوط به مالکیت معنوی را به سرعت حل کنند :  IP Friendly.  نمایشگاه GREEN POWER بزرگترین نمایشگاه بخش منابع در لهستان می باشد . نمایشگاه تجاری GREENPOWER ، که نمایندگان کلیه بخش های RES را در یک مکان و یک زمان جمع می کند ، فرصتی عالی برای یادگیری در مورد تمایلات بازار ، تبادل مشاهدات عملی و یا یافتن اینکه چالش ها و امکانات در انتظار این بخش چه می باشد است. در نمایشگاه GREENPOWER بازدید کنندگان قادر خواهند بود پیشنهاد تولید کنندگان و تأمین کنندگان تجهیزات اختصاص داده شده در استفاده از انرژی خورشیدی ، باد ، آب و سوخت های زیستی را پیدا کنند.

 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، تور نمایشگاهی ، اخذ ویزای تجاری کشورها ، ویزای تحصیلی کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

14 + 10 =