نمایشگاه ترافیک ، حمل و نقل و تدارکات در لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ترافیک ، حمل و نقل و تدارکات در لهستان

نمایشگاه فن آوری حمل و نقل TRANSPORTEX 2019 لهستان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم برترین و معروفترین نمایشگاه های حمل و نقل و تدارکات در لهستان را معرفی نماییم .

 

۱ – نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ROTRA  لهستان

 

نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ROTRA 2020 لهستان

 

روترا عنوان نمایشگاه بین المللی حمل و نقل جاده ای و وسایل نقلیه تجاری کشور لهستان می باشد . نمایشگاه ROTRA رویدادی سالانه می باشد و در سال ۲۰۲۰ در شهر کیلتس به لاتین و لهستانی KIELCE برگزار خواهد شد . طیف گسترده ای از گزینه ها برای بخش حمل و نقل جاده ای و نمایش وسایل نقلیه تخصصی در دوازدهمین نمایشگاه  ROTRA در Targi Kielce وجود دارد ! نمایشگاه بین المللی حمل و نقل جاده ای فرصتی عالی برای دیدار با نمایندگان بخش تجاری ارائه می دهد. نمایشگاه ROTRA امسال ویترین وسایل نقلیه تخصصی ، تجهیزات و لوازم جانبی است. اتومبیل و وانت ، کامیون و کامیونت ، نیمه تریلر و تریلر ، یدک کش ، واحدهای تراکتور و کامیون، واگن برقی و خیلی موارد دیگر به نمایش گذاشته میشود. نمایشگاه ROTRA فضایی برای ایجاد جلسات این صنعت و عرصه ای مناسب برای ایجاد همکاری تجاری و امضای توافق نامه های بین المللی است. این مکان برای رونق گرفتن برای مشتریان جدید و پیشرو است. محصولات و خدمات خود را در نمایشگاه ROTRA نشان دهید. نمایشگاه برتر وسایل نقلیه و راه حل های جدید فن آوری اختصاص داده شده به صنعت حمل و نقل جاده ای . بازدید کنندگان می توانند بهترین تجربه نمایشگاهی را داشته باشند ، به آنها خدمات مشاوره فنی ارائه می شود.

 

 

 

۲ – نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO  لهستان

 

نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO 2020 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO دوسالی یکبار برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه TRAKO در سال ۲۰۲۰ در گدانسک که در گذشته با نام آلمانی دانتسیگ معروف بود، یکی از شهرهای بزرگ و از بندرهای مهم در شمال لهستان در کنار دریای بالتیک برگزار خواهد شد . نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO بزرگترین و معتبرترین نشست صنعت ریلی در لهستان و یکی از بزرگترین رویدادها در این زمینه در اروپای مرکزی و شرقی است. ارائه وضعیت در سیستم های حمل و نقل و زیرساخت های راه آهن در لهستان ، اروپا و در سراسر جهان در نمایشگاه TRAKO مورد بررسی قرار میگیرد . TRAKO فرصتی مناسب برای ترویج حمل و نقل ریلی (قطار و تراموا) ، حمل و نقل کالا و لجستیک ، ارائه آخرین فن آوری ها و برگزاری جلسات برای این صنعت است. نمایشگاه TRAKO توسط شرکت نمایشگاه بین المللی گداسک (MTG SA) و گروه PKP برگزار می شود. شرکای این نمایشگاه عبارتند از: Bombardier ، Knorr-Bremse، Medcom، Pojazdy Szynowe ، PESA Bydgoszcz SA و TrackTec. شورای برنامه TRAKO همچنین شامل سازمان های صنعت زیر می باشد: اتاق بازرگانی حمل و نقل زمینی (IGTL) ، انجمن مهندسان و تکنسین های حمل و نقل لهستانی (SITK RP) ، انجمن مهندسان برق لهستان (SEP) ، اتاق حمل و نقل شهری لهستان  (IGKM) ، انجمن بین المللی حمل و نقل  لهستان (PIFFA) ، انجمن تجاری راه آهن (RBF) ، انجمن همکاری و توسعه حمل و نقل ریلی SIRTS ، ProKolej و انجمن متخصصان و مدیران حمل و نقل ریلی (SEIMTS).

 

 

 

۳ – نمایشگاه بین المللی کشتی سازی و حمل و نقل BALTEXPO  لهستان

 

تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی لهستان ویزای تجاری لهستان ویزای تجاری نمایشگاه کشتی سازی

 

نمایشگاه بین المللی BALTEXPO با محوریت کشتی سازی و حمل و نقل دو سالی یکبار برگزار می گردد.در سال ۲۰۱۹ شهر    گدانسک که در گذشته با نام آلمانی دانتسیگ معروف بوده و امروزه یکی از شهرهای بزرگ و از بندرهای مهم در شمال لهستان در کنار دریای بالتیک است میزبانی این رویداد را بر عهده دارد . بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی و کنفرانس BALTEXPO در ۹-۱۱ سپتامبر ۲۰۱۹ در Gdańsk لهستان برگزار خواهد شد. BALTEXPO بزرگترین و قدیمی ترین رویداد در لهستان در میان رویدادهای اقتصادی مربوط به اقتصاد دریایی است که به طور گسترده شامل این موارد میشود: صنعت کشتی سازی و گروه های مرتبط با آن، بنادر و تدارکات مربوط به استفاده از حمل و نقل دریایی و درون آبی و امنیت سواحل، بنادر و ناوبری . در ارتباط با برنامه توسعه اقتصادی جدید لهستان، تمرکز ویژه بر توسعه صنایع دریایی، کشتی سازی، استخراج نفت و گاز از دریا، توسعه بنادر و خدمات بندر و همچنین امنیت انرژی دریایی است. این نمایشگاه و کنفرانس یک مکان عالی برای تبادل نظر و ایجاد روابط اقتصادی با هدف همکاری اقتصادی بین کشورها است.

 

 

 

۴ – نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی INTERMASZ  لهستان

 

نمایشگاهی ماشین آلات ساختمانی INTERMASZ 2020 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ساختمانی ، وسایل نقلیه و تجهیزات تخصصی که دو سالی یکبار با عنوان INTERMASZ در شهر پوزنان کشور لهستان برگزار میشود . نمایشگاه INTERMASZ در زمینه ماشین آلات ساختمانی ، وسایل نقلیه و تجهیزات کمکی آنها می باشد . INTERMASZ از تولید کنندگان و توزیع کنندگان دعوت می کند در نمایشگاه تجاری INTERMASZ که اختصاص به ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و راه حل های ساخت و ساز زیرساخت های infratec است شرکت کنید. Grupa MTP برگزار کننده رویداد تقریباً ۱۰۰ سال است که نمایشگاه های متعددی را به طور مداوم برگزار کرده است . در حال حاضر در آغاز سال ۲۰۲۰ ، در پایتخت لهستان دوباره با تولید کنندگان و توزیع کنندگان ماشین آلات ، دستگاه ها ، ساخت و ساز و تجهیزات ویژه دیدار خواهید کرد. از ۴-۷ فوریه ، INTERMASZ جدیدترین طیف وسیعی از ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی را در یکی از مهمترین نمایشگاه های صنعت ساخت و ساز در لهستان ارائه خواهد داد! این نمایشگاه هر ساله حدود ۵۰،۰۰۰ نفر را به خود جلب می کند که همگی از طیف متخصصین هستند! در میان آنها ، هر ساله تعداد قابل توجهی معامله گر ، پیمانکار ، سرمایه گذار و همچنین معماران و طراحان نیز هستند.

 

 

۵ – نمایشگاه فن آوری حمل و نقل TRANSPORTEX  لهستان

 

نمایشگاه فن آوری حمل و نقل TRANSPORTEX 2019 لهستان

 

نمایشگاه حمل و نقل و فن آوری TRANSPORTEX سالانه برگزار میشود . یک نمایشگاه با هدف تلفیق تکنولوژی و حمل و نقل . در سال ۲۰۱۹ این نمایشگاه در شهر ساسنوویتس یکی از شهرهای جنوبی لهستان برگزار خواهد شد . TRANSPORTEX یک فرصت عالی برای گرفتن پیشنهادات و دستاوردهای شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل و تکنولوژی است که دستیابی به مخاطبین جدید و همچنین کسب دانش حرفه ای در مورد راه حل های نوآورانه در زمینه فن آوری و خدمات حمل و نقل را فراهم آورده است. این رویداد به افرادی که در حمل و نقل و تدارکات گسترده و همچنین شرکت هایی که از راه حل های TFL در صنعت  استفاده می کنند و یا به دنبال راه حل هستند اختصاص داده شده است. نمایشگاه TRANSPORTEX که در سبک  B2B برگزار می شود، فرصتی را در اختیار مالکین شرکت های حمل و نقل و مدیریت حمل و نقل جاده ای از شرکت های تدارکات، تا تولید و توزیع را فراهم می آورد .مثل سال های گذشته در این نمایشگاه : کنفرانس ها، سمینارها و کارگاه های تخصصی نیز برگزار می شود.

 

 

 

۶ – نمایشگاه حمل و نقل TRANS POLAND  لهستان

 

نمایشگاه حمل و نقل TRANS POLAND 2018 لهستان

 

TRANS POLAND 2018 نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و تدارکات. نمایشگاه ترنس لهستان شامل موضوعات حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریایی و حمل و نقل هوایی، و لجستیک می باشد. تولید و تامین ناوگان حمل و نقل، انبارداری و حمل و نقل داخلی، ITS و telematics، خدمات موضوعات دیگر این نمایشگاه می باشد.میزبان این رویداد سالانه در سال ۲۰۱۸ شهر ورشو لهستان می باشد. TransLogistica لهستان بزرگترین رویداد کسب و کار CEE برای حرفه ای های صنعت حمل و نقل و تدارکات  است و همچنین برای تمام تولید کنندگان و توزیع کنندگان و ارائه دهندگان خدمات مورد استفاده قرار می گیرد.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

20 + 15 =