موسسات معتبر زبان تهران

آموزشگاه زبان

اولین و مهم ‌ترین نکته برای انتخاب یک موسسه جهت فراگیری زبان این است که علاوه بر آموزش زبان های رایج می بایست تمامی زبان ها در دوره های گوناگون برگزار شود تا تمامی زبان آموزان با هر سن و شغل و تحصیلاتی بتوانند از کلاس های زبان بهره ببرند. مراکز زبانی که بیش از یک زبان خارجی در آن ها تدریس می شود، مطابق با پیشینه و تجربه ای که دارند، می توانند شما را تا کسب نمره قبولی در آزمون های بین المللی همراهی کنند.

نکته مهم دیگر، تعداد شعب موسسه زبان است. هر چه تعداد شعب یک آموزشگاه زبان بیشتر باشد، رفت و آمد برای زبان آموزان، والدین کودکان و نوجوانان راحت تر بوده و هرگز خستگی مسیر موجب کاهش یادگیری زبان آموزان نخواهد شد.

 

چرا باید به دنبال آموزشگاه زبان خوب بود؟

اینکه خودتان یاد بگیرید یا مدرسی به شما یاد بدهد، با هم فرق دارند. شرکت در آموزشگاه دارای مزیت‌هایی است. اول از همه اینکه در آموزشگاه سرعت یادگیری شما بسیار بالا است. دوم اینکه حداقل محیط پیرامون شما شبه انگلیسی (زبان مورد نظر) است؛ همه زبان آموزان در آن ساعت آموزشی حداقل باید به زبان کلاس صحبت کنند. سوم و از همه مهم‌تر اینکه کسی هست تا ایرادات شما را بگیرد.

در حالت کلی مزیت‌های شرکت در بهترین آموزشگاه زبان تهران شامل:

· استفاده از به‌روزترین متدهای آموزشی؛

· تدریس مدرس‌های باتجربه؛

· برگزاری کلاس‌های منظم؛

· برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون؛

· استفاده از منابع معتبر آموزشی.

ویژگی‌های آموزشگاه زبان خوب چیست؟

حالا در نهایت تصمیم گرفتید که در یک موسسه معتبر و آموزشگاه زبان خوب ثبت‌نام کنید؛ اما دو سؤال در اینجا ذهن شما را درگیر خواهد کرد. اول از همه اینکه ویژگی بهترین آموزشگاه زبان تهران چیست و دوم اینکه چگونه چنین آموزشگاه‌هایی را پیدا کنیم.

در ابتدا به بررسی ویژگی‌های آموزشگاه زبان خوب می‌پردازیم. بعد روش‌های پیدا کردن بهترین آموزشگاه‌های تهران را بیان کنیم. روش‌هایی که باعث اطمینان خاطر شدن شما از کیفیت موسسه خواهد شد.

۱. قدمت آموزشگاه

هرچند قدمت نمی‌تواند خود به تنهایی عامل کیفیت آموزشگاه زبانی باشد؛ اما خیلی کم پیش آمده است که آموزشگاه قدیمی بوده و آوازه‌ای نداشته باشد. به هرحال، آموزشگاهی که ده سال دایر است با آموزشگاه یک ساله، مسلماً تفاوت‌هایی در کیفیت دارند. شاید آموزشگاه جدید در همه چیز به روز و نو باشد؛ اما آزمون و خطای رقیب قدیمی خود را ندارد. پس اگر آموزشگاهی سراغ ندارید، به نظر بهتر است که ابتدا به سراغ قدیمی‌های این بخش بروید.

حالا وقتی صحبت از قدیمی می‌شود، تعداد سال آن مورد سؤال قرار می‌گیرد. آیا باید آموزشگاه باتجربه چندین ساله را قدیمی و باتجربه به حساب بیاوریم؟ واقعاً نمی‌توانیم پاسخ دقیقی برای این مسئله بیان کنیم؛ اما به نظر بهتر است که به دنبال آموزشگاه‌هایی با حداقل ۵ سال تجربه باشید. ۵ سالی که واقعاً در حوزه خود به صورت تخصصی کار کرده باشد.

۲. کتاب و متد

این حق زبان آموز است که از منابع موجود آموزشی در موسسه مطلع شود. در واقع مدیر یا منشی باید به آن‌ها در این خصوص پاسخ دهند؛ اینکه در چه کتاب‌های اصلی و کمکی برای تدریس و تمرین استفاده می‌کنند. همچنین اینکه چه نوع متدها یا روش‌هایی را به کار می‌برند. مسلماً همه آموزشگاه‌ها ادعای به روز بودن در این حوزه را دارند. پس باید خود زبان آموز در صحت حرف آن‌ها مطمئن شود.

بهترین راه بررسی اینترنت است. در اینترنت شما می‌توانید به آخرین کتاب‌ها تدریس شده در آموزشگاه‌های زبان کشور دسترسی پیدا کنید. اینکه کتاب‌ها در چه سالی تدریس می‌شدند، چه نظراتی برای آن‌ها نوشته شده است و ده‌ها مورد دیگر. همچنین متدهایی که دیگر آموزشگاه‌ها استفاده می‌کنند. در خصوص متد بیان شده توسط مدیر موسسه تحقیق کنید که آیا واقع به روز است یا خیر. به هر حال هر چیزی را در همان اول قبول نکنید.

۳. تعداد زبان آموز

نه تعداد زبان آموز بالا نشان دهنده خوب بودن و نه تعداد کم نشان دهنده ناآشنا بودن است. در بیشتر مواقع افراد دچار جوزدگی شده و به دنبال موسسه‌های مطرح می‌روند، بدون اینکه از کیفیت آن‌ها مطلع شوند. بعضی از موسسه‌ها واقعاً خوب هستند؛ اما به دلیل قرار گرفتن در نقطه‌ای از شهر، خیلی اسم‌ورسمی پیدا نکردند.

مسئله‌ای که شما باید به آن رعایت کنید، تعداد زبان آموز در هر کلاس است. کلاس زبان شبیه به کلاس مدرسه دولتی نیست که ۴۰ نفر راه دهد؛ حداکثر تعداد مجاز ۱۲ نفر است. موسسه‌ای که از این حد تجاوز کند، بیشتر به دنبال پول است تا آموزش. پس حتی اگر خیلی هم معروف بود، پول را خود صرف ثبت‌نام در چنین موسسه‌ای نکنید.

 

موسسات معتبر

 

در ادامه قصد داریم داده آموزشگاه برتر زبان را در تهران معرفی کنید البته که آموزشگاه‌های دیگری هم وجود دارند که شاید هم تراز با آن‌ها باشند؛ اما ما سعی می‌کنیم مواردی را معرفی کنیم که در کل تهران شناخته شده هستند.

 

  ۱- آموزشگاه زبان ایران اروپا

با اینکه این آموزشگاه یکی از جدیدترین موسسه‌های تهران است؛ اما به خوبی توانسته با استفاده از متدهای به روز آموزشی و اساتید مجرب، آوازه بسیار خوبی در کل تهران به ویژه غرب به دست بیاورد. این آموزشگاه با تأکید بر آموزش مکالمه برای گروه‌های سنی و شغلی مختلف توانسته به یک موسسه آموزش مکالمه در کل تهران تبدیل شود.

· آموزش زبان انگلیسی برای دوره‌های مختلف سنی؛

· کلاس‌های تخصصی آیلتس و تافل؛

· کلاس‌های جانبی رایگان برای گروه‌های سنی مختلف با بیش از ۷۰ ساعت؛

· دپارتمان تخصصی آیلتس همراه با بیمه؛

· برگزاری آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی؛

· برگزاری کلاس‌های آموزش به صورت آنلاین؛

· تأکید بر آموزش مکالمه در تمامی دوره‌های کلاس؛

· دارای تندیس نشان کیفیت و بهره وری؛

· دارای تندیس نشان رضایت مشتری در سال ۹۵ و ۹۶ و ۹۷ و ۹۸ , ۹۹ ؛

· دارای تندیس برند ملی مؤسسات زبان؛

· دارای تندیس نشان عالی مدیر سال؛

· ارائه مدرک معتبر پس از پایان دوره باقابلیت ترجمه رسمی؛

· استفاده از به‌روزترین امکانات.

آموزشگاه زبان ایران اروپا یکی از آموزشگاه است که توانسته جوایز معتبر داخلی و بین‌المللی زیادی را به دست بیاورد.

 

۲- موسسه رسپینا تاک

آموزشگاه رسپینا تاک به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کشور یکی از مجرب ترین آموزشگاه هایی است که به جرات می توان گفت شایستگی قرار گرفتن در این مقام را دارد. این موسسه از ۱۵ سال قبل فعالیت خود را در زمینه آموزش حضوری و آنلاین زبان انگلیسی شروع کرده است. فعالیت های درخشان این موسسه و به خصوص بهره مندی از سیستم آموزش آنلاین با بهره گیری از روش های هوشمند و کاملا هدفمند این موسسه را به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تبدیل کرده است. در شرایط کنونی و همزمان با شیوع ویروس کرونا این موسسه فعالیت های مجازی از جمله دوره های آموزش مجازی را به طور گسترده آغاز نموده است. برای برقراری ارتباط با این موسسه می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

آدرس: تهران ، میدان ونک ، خ توانیر شمالی، خ هامون، خ آرمان، کوچه منش، پلاک ۸

تلفن تماس: ۸۸۷۷۱۶۵۱ | ۸۸۸۸۲۳۶۶ | ۸۸۸۸۵۴۱۰ | ۸۸۶۷۶۹۲۴ | ۸۸۶۷۹۲۶۸

 

 

 

۳-آموزشگاه زبان آریانپور

به جرات می توان گفت آموزشگاه زبان آریانپور بیش از دو دهه تجربه یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در این زمینه به شمار می رود. این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزش کسب و کار و دوره های معتبر زبان انگلیسی از قبیل تافل و آیلتس توانسته است به یکی از معتبرترین آموزشگاه های موجود در سطح کشور تبدیل شود. همچنین سایر بخش های این آموزشگاه از قبیل آموزش مدرسین، مکالمه گروهی و نیز کارگاه های مجازی نیز بیشتر بر اهمیت و اعتبار آموزشگاه زبان ایرانپور افزوده است. دوره های آموزش آنلاین و خدمات مربوطه نیز در این آموزشگاه در بهترین کیفیت ممکن برگزار می شود.

مرکز زبان آریانپور
آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی جام جم، خیابان خرسند، پلاک ۸۹

تلفن تماس: ۲۲۰۴۵۷۵۷

 

 

۴ – مرکز آموزش زبان های خارجه ایران-استرالیا

تجربه یک آموزش مبتنی بر منابع ارزشمند و استاندارد و بهره گیری از روش های خلاقیت آمیز در این زمینه آموزشگاه زبان ایران-استرالیا را به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کشور تبدیل کرده است. برگزاری دوره های عمومی و تخصصی و همچنین بهره مندی از دپارتمان تخصصی آزمون آیلتس، دوره های تربیت مدرس و همچنین برگزاری آزمون های معتبر دیگر بخش عمده ای از فعالیت های این آموزشگاه را در بر می گیرند. برگزاری دوره های انگلیسی به منظور اهداف خاص از قبیل مهاجرت و نیز مهارت های بازرگانی بخش دیگری از فعالیت این مرکز معتبر به شمار می روند. بدین منظور کافیست تا از روش های زیر با این مرکز آموزشی ارتباط برقرار کنید:

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر، جنب پل همت، کوی سید الشهدا، شماره ۵

تلفن تماس: ۸۸۲۰۸۹۰۵

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

بیست − پانزده =