مهاجرت به یونان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

مهاجرت به یونان

ویزای یونان#

قبل از پرداختن به موضوع مهاجرت به یونان اطلاعاتی در مورد این کشور ارائه می دهیم. کشور یونان یکی از جنوبی ترین کشورهای شبه جزیره بالکان می باشد. قسمت بزرگی از مساحت این کشورها از جزایر تشکیل داده اند. جزایر یک پنجم مساحت کشور یونان را تشکیل می دهند. کشور یونان از لحاظ اندازه و مساحت، با کشور انگلستان قابل قیاس است. یونان بیش از دو هزار جزیره دارد که ۱۷۰ جزیره از این تعداد آباد می باشد و مردم در آن سکونت دارند. واحد پول یونان یورو است و پایتخت این کشور آتن می باشد. این کشور دارای آثار باستانی بسیاری است و مقصد گردشگری بسیاری از توریست ها می باشد. اخیرا این کشور به یکی از مقاصد بزرگ سرمایه گذاران تبدیل شده است. اقامت سریع یونان و امکان اخذ اقامت برای خانواده و پدر و مادر برای کسانی که سرمایه گذاری می کنند، یکی از عواملی است که این کشورها یکی از جذاب ترین مقاصد سرمایه گذاری تبدیل نموده است. در ادامه به تمامی راه های اخذ اقامت این کشور می پردازیم و آنها را برای شما عزیزان توضیح می دهیم.

شمیران گشت مجری تخصصی مهاجرت به یونان

با ما تماس بگیرید ، مشاوره رایگان:   ۰۲۱۲۶۲۰۶۳۵۷    – ۰۲۱۲۶۲۰۶۴۷۹

اگر میخواهید ما با شما تماس بگیریم میتوانید از طریق آیکن گوشه پایین سمت راست یا نوار کنار سمت چپ ثبت درخواست کنید

ویزای یونان

خدمات درمانی در یونان

به طور معمول، کیفیت خدمات درمانی در کشور یونان و خصوصاً شهرهایی نظیر آتن و تسالونیکی بسیار بالا است. اما این موضوع در رابطه با سیستم درمانی دولتی صدق نکرده و باید به فکر استفاده از یک بیمه خصوصی درمانی در این کشور باشید تا هم خدمات با کیفیت درمانی در یونان دریافت کنید و هم انتظار کمتری برای دریافت خدمات درمانی را تحمل کنید.

هزینه زندگی در یونان

همانطور که گفتیم، زندگی در یونان در مقایسه با کشورهای کانادا، آمریکا و انگلیس و اغلب کشورهای اروپایی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است و هزینه های روزانه افراد از جمله غذا، حمل و نقل و غیره حداقل بین ۲۰ تا ۳۰ درصد از سایر کشورهای اروپایی حوزه شینگن کمتر است.

امنیت در یونان

کشور یونان یکی از امن‌ترین کشورهای اروپایی بوده و زندگی آرام و بی دغدغه ای را برای شهروندان خارجی فراهم می کند. البته توجه به وسایل شخصی در نقاط شلوغ و توریستی شهر موجب می شود تا احتمال جیب بری و گم شدن وسایل ارزشمند شما به صفر برسد.

روش های مهاجرت به یونان

هر کسی با توجه به شرایط خود اقدام به بهره مندی از یکی از انواع روش های مهاجرت به یونان می کند. در این بخش قصد داریم به کلیه این روش ها بپردازیم.

مهاجرت به یونان از طریق کار

مهاجرت به یونان از طریق تحصیل

مهاجرت به یونان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به یونان از طریق ازدواج

مهاجرت به یونان از طریق تولد فرزند

مهاجرت به یونان از طریق ویزای توریستی

شمیران گشت مجری تخصصی مهاجرت به یونان

با ما تماس بگیرید ، مشاوره رایگان:   ۰۲۱۲۶۲۰۶۳۵۷    – ۰۲۱۲۶۲۰۶۴۷۹

اگر میخواهید ما با شما تماس بگیریم میتوانید از طریق آیکن گوشه پایین سمت راست یا نوار کنار سمت چپ ثبت درخواست کنید

ویزای یونان

مهاجرت به یونان از طریق کار: یکی از روش های مهاجرت به یونان ، مهاجرت کاری به یونان می باشد. برای اینکه بخواهید در این کشور مشغول به کار شوید اگر از اتباع کشور های اتحادیه اروپا نیستید، باید ابتدا یک مجوز کار داشته باشید. برای دریافت مجوز کار شما باید یا از یک کارفرما پیشنهاد شغلی داشته باشید و یا اینکه درخواست ویزای کار در ایام تعطیلات نمایید. یعنی در واقع شما باید با یک کارفرما مصاحبه انجام داده باشید و آن کارفرما شما را برای استخدام قبول کرده باشد. متقاضیان باید گذرنامه معتبر داشته باشند، باید ثابت نمایند که هیچ گونه تهدیدی برای نظم عمومی کشور یونان و یا بهداشت عمومی مردم ندارند. پس از دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرما، شخص باید به سفارت کشور یونان در محل اقامت خود مراجعه نمایند و درخواست ویزا نمایند. اما این کار چندین ماه طول می کشد و ممکن است که کارفرما از استخدام به شخص منصرف شود و یا فرد دیگری را برای استخدام پیدا کند و یا اینکه این کارفرما در حال حاضر به چنین نیرویی نیاز داشته باشد و پس از گذشت چند ماه دیگر به این نیرو نیاز نداشته باشد.

مهاجرت به یونان از طریق سرمایه گذاری:  قبل از این که در کشوری بخواهیم سرمایه گذاری کنیم، باید فاکتورهای مربوط به استانداردهای سرمایه گذاری آن کشور را مورد بررسی قرار دهیم. یکی از فاکتورهای بسیار مهم خطر مصادره اموال در کشور مقصد می باشد. در سال های اخیر خطر مصادره اموال در کشور یونان از بازه عدد ۱ تا ۷ به چه میزان بوده است. در سالهای ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ نرخ مصادره اموال به اندازه دو واحد بوده است، در صورتی که در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ این نرخ به کمترین مقدار ممکن رسیده است و مقدار آن یک واحد است. این موضوع نشان دهنده این است که سرمایه گذاری در این کشور بسیار امن می باشد و خطر مصادره اموال تقریباً صفر می باشد.

مهاجرت به یونان از طریق تولد فرزند: نکته مهم این است که برخی می خواهند با تولد فرزندشان در یک کشور جدید برای نوزاد خود تابعیت گرفته و به واسطه او خودشان نیز بتوانند به کشور مذکور مهاجرت نمایند. کشور یونان تابع قانون خون می باشد و مهاجرت به یونان از طریق تولد بدون داشتن رابطه خونی ممکن نیست. به این صورت که کودک با تولد در خاک یونان تابعیت آن را بدست نمی آورد و تنها در صورتی که پدر یا مادرش تبعه یونان باشند، می تواند تابعیت این کشور را دریافت نماید. شاید برخی از والدین تصور کنند که با اقامتی کوتاه مدت در کشور یونان می توانند فرزندشان را جزو تبعه های این کشور قرار دهند، اما باید بگوییم که این تصور اشتباه است و اخذ تابعیت با اقامت کوتاه مدت ممکن نیست.

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

شانزده − 12 =