مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

خرید ملک در المان

مهاجرت و دریافت اقامت آلمان از طریق خرید ملک، یکی از روش های پیشنهادی مهم از سوی شرکت های مهاجرتی است. آلمان کشوری توسعه یافته، با زیرساخت های پیشرفته، رفاه بالای اجتماعی و رشد اقتصادی بالاست و به دلیل کسب رنکینگ ۶نرخ توسعه، مقصد مهاجرتی مهمی برای سرمایه گذاران و مهاجران از سراسر دنیا می باشد. شاید بتوانید با مطالعه و تحقیق، روش های آسان تر، کم هزینه تر و مناسب تری برای کسب اقامت در آلمان بیابید، اما در صورت تمکن مالی، دریافت اقامت آلمان از طریق خرید ملک بهترین گزینه خواهد بود، و شما را از مزایای اقامت شینگن برخوردار خواهد کرد. در این مطلب یا شمیران گشت همراه باشید .

 

شمیران گشت مجری تخصصی اخذ خرید ملک آلمان

با ما تماس بگیرید ، مشاوره رایگان:   ۰۲۱۲۶۲۰۶۳۵۷    – ۰۲۱۲۶۲۰۶۴۷۹

اگر میخواهید ما با شما تماس بگیریم میتوانید از طریق آیکن گوشه پایین سمت راست یا نوار کنار سمت چپ ثبت درخواست کنید .

 

واجدین شرایط خرید ملک و اخذ اقامت آلمان با خرید ملک

بالا بودن کیفیت زندگی و وجود رفاه برای شهروندان آلمانی بسیاری از مهاجران را برای اخذ اقامت دائم و دریافت پاسپورت وسوسه می کند. در کنار رفاه بالا و کیفیت بالای زندگی و همچنین اقتصاد قوی کشور آلمان و وجود بازار کار بسیار مناسب بسیاری از علاقمندان به مهاجرت را بر آن می دارد که از طرق مختلف مهاجرتی ، وارد آلمان گردند. بسیار تمایل دارند از طریق خرید ملک در آلمان اقامت این کشور را دریافت کنند. برای این دسته افراد باید ذکر کنیم که اقامت آلمان با خرید ملک تنها تحت شرایطی میسر است که خرید ملک در آلمان تحت طرح تجاری خاصی صورت گیرد. بدین معنی است که متقاضی اقامت آلمان با سرمایه گذاری آن هم از راه خرید ملک در آلمان باید طرح تجاری خاص و قابل قبولی را برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک در آلمان به متولیان مربوط ارائه نماید. در غیر این صورت اخذ اقامت از طریق خرید ملک در آلمان میسر نخواهد بود. کشور آلمان با وجود اقتصادی پویا و فعال می تواند  بهترین کشور برای خرید ملک به عنوان سرمایه گذاری تلقی شود. در صورتی که متقاضی خرید ملک در آلمان در این اقامت داشته باشد و به این واسطه نخواهد موفق به دریافت اقامت دائم  آلمان از طریق خرید ملک گردد. خوشبختانه برای متقاضیانی که اقامت آلمان با خرید ملک اهمیت ندارد و تنها تمایل دارند از این طریق درآمد یورویی داشته باشند و تنها به صرف سرمایه گذاری به خرید ملک در آلمان نگاه می کنند این امکان وجود دارد. که این امر از طریق دریافت ویزای توریستی آلمان میسر خواهد بود.

 

 

شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک

 • خرید املاک و مستغلات جهت قیمت کمتر از ۳۰۰،۰۰۰یورو می باشد. به شما ویزای اقامت فوری جهت زندگی کردن در Waldiel آلمان داده خواهد شد. خانواده و بچه ها همچنین می توانند جهت اقامت آلمان درخواست دهند.
 • کارت اقامت دائم پس از ۵ سال زندگی در آلمان
 • شهروندی آلمان بعد از ۶ الی ۸ سال تحت قانون تبعیت آلمانی
 • همچنین امکان خرید ملک به اندازه۳۰۰،۰۰۰ یورو و دریافت اقامت درWaldiel آلمان وجود دارد
 • فرد در آلمان در اسکنن(schengen) با زیربنای بسیار عالی و آسانی انجام تجارت می باشد.
 • گذرنامه آلمانی به عنوان اولین گذرنامه قدرتمند در جهان رتبه بندی شده است.
 • نیازی به اقامت حداقل نمیباشد
 • ویزا جهت تغییر مکان آزاد در اسکنن(مجوز اقامت المانی)
 • مهاجرت به آلمان همراه با خانواده

 

 

استانداردهای سرمایه گذاری در آلمان

پس از کشورهایی نظیر ژاپن و چین، آلمان در سطح چهارم اقتصاد جهان قرار دارد و دارای خدمات تجاری آزاد تحت شرایط و مقررات وضع شده است. متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک قبل از انجام هر کاری در این زمینه، باید در خصوص برگشت سرمایه و ایمن بودن سرمایه گذاری خود اطمینان کسب نمایند. یکی از مهمترین نکاتی که متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک باید مورد بررسی قرار دهند، استانداردهای سرمایه گذاری نظیر عوامل اقتصادی، قضایی و سیاسی درکشور آلمان می باشد. وجود یک سیستم قضایی مطمئن، باعث ایجاد امنیت خاطر برای سرمایه گذار خارجی می گردد که در صورت بروز هرگونه مشکل، این سیستم قضایی به دادخواست وی رسیدگی خواهد کرد. نرخ کنترل فساد، نرخ مصادره اموال و کیفیت نظارتی که سه شاخص مهم استانداردهای سرمایه گذاری در کشور آلمان هستند، در ادامه مورد بررسی قرار می گیرند.

 

 

خرید ملک

 

شاخص های اقتصادی تاثیر گذار

بررسی شاخص های اقتصادی یک کشور به منظور سنجش وضعیت اقتصاد آن از دیگر ابزارهای تحلیل سرمایه گذاری به حساب می آید. شاخص هایی مانند تولید ناخالص داخلی، میزان نرخ بهره بانکی، میزان تورم و نرخ مالیات برای سنجش اقتصاد هر کشوری از جمله آلمان بسیار کارآیی دارد.

 

 

مراحل قانونی خرید ملک در آلمان

اگر واجد شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک هستید،‌ لازم است با فرآیند خرید ملک در این کشور آشنا شوید. پس از جستجو و پیدا کردن ملک مورد نظر از طریق دفاتر املاک برای خرید ملک و طی کردن کردن مراحل خرید و انتقال سند باید از وکیل مسلط به قوانین بین الملل استفاده نمود. چرا که با توجه به تفاوت در نظام حقوقی،‌ مالیاتی و سرمایه گذاری کشورهای مختلف شرایط امنی را برای هردو طرف معامله فراهم می آورد.

 

 • یک سند پیش نویس قرارداد توسط فروشنده تهیه می شود و به خریدار ارائه می گردد و این سند شامل ارزش ملک خریداری شده، نحوه پرداخت و مبلغ پیش پرداخت می باشد. مبلغ پیش پرداخت معادل ۱۰ درصد از مبلغ ارزش ملک است که در صورت تایید سند پیش نویس توسط خریدار به حساب دفتر اسناد واریز می گردد.
 • خریدار به مدت ۴ هفته فرصت دارد تا مالیات ملک را بپردازد. مبلغ مالیات در شهرهای مختلف متفاوت است و بازه ای بین ۳.۵ تا ۷ درصد را شامل می شود.
 • انعقاد قرارداد میان خریدار و فروشنده

چنانچه خریدار اقامت کشور آلمان را نداشته باشد می تواند با دریافت ویزای توریستی بلند مدت به آلمان رفت و آمد کند.

 

شمیران گشت مجری تخصصی اخذ خرید ملک آلمان

با ما تماس بگیرید ، مشاوره رایگان:   ۰۲۱۲۶۲۰۶۳۵۷    – ۰۲۱۲۶۲۰۶۴۷۹

اگر میخواهید ما با شما تماس بگیریم میتوانید از طریق آیکن گوشه پایین سمت راست یا نوار کنار سمت چپ ثبت درخواست کنید .

توصیه های حقوقی

با توجه به اینکه کشور آلمان قطب اقتصادی اروپا به حساب می آيد جاذبه بسیاری برای سرمایه گذاران خارجی دارد. پاسپورت معتبر و قدرتمند این کشور، سطح بالای رفاه و کیفیت زندگی همه از عوامل تاثیرگذاری است که متقاضیان بسیاری به سوی آلمان روانه می شوند. نظارت بر قوانین و کنترل بالای فساد در آلمان، این کشور را به جایگاهی امن برای سرمایه گذاری و خرید ملک تبدیل نموده است. اما واجدین شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک باید طبق توصیه های مکرر این مقاله تمامی جوانب را با یک وکیل مجرب بین المللی بررسی نموده و کاملا آگاهانه قدم در این راه بگذارند.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۴ / ۵. تعداد آرا: ۵

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

4 + 11 =