معرفی نمایشگاه های ساعت و جواهرات دنیا

نمایشگاه جواهرات و ساعت JEWELLERY & WATCH BIRMINGHAM 2020 انگلستان

همراه با شمیران گشت باشید تا به معرفی معروفترین و برترین نمایشگاههای جواهرات و ساعت های دنیا در این مقاله بپردازیم .

 

۱ – نمایشگاه بین المللی جواهرات OROAREZZO ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی جواهرات OROAREZZO 2020 ایتالیا

 

عنوان نمایشگاه بین المللی جواهرات در کشور ایتالیا است . OROAREZZO رویدادی است که از بهترین برند های تولیدی طلا و جواهرات ساخته شده در ایتالیا در سطح بین المللی بهره برداری می کند. نمایشگاه OROAREZZO سالانه برگزار می گردد و شهر برگزاری آن در سال ۲۰۲۰  ویچنزا در شمال شرقی ایتالیا و مرکز استان ویچنزا است . OROAREZZO رویدادی است که به طلا ساخته شده در ایتالیا اختصاص داده شده است که باعث تعالی تولید کلیه مناطق طلا فروشی ایتالیا ، متخصص در پردازش فلزات و عناصر گرانبها می شود که بیانگر بهترین کیفیت تولید طلا است.

 

 

۲- نمایشگاه جواهرات و ساعت JEWELLERY & WATCH BIRMINGHAM انگلستان

 

نمایشگاه جواهرات و ساعت JEWELLERY & WATCH BIRMINGHAM 2020 انگلستان

 

نمایشگاه جواهرات و ساعت بیرمنگام انگلیس ، رویدادی سالانه که با نام JEWELLERY & WATCH BIRMINGHAM برگزار می گردد و در سال ۲۰۲۰ نیز در شهر  بیرمنگام یا بیرمینگهام  واقع در شهرستان متروپلین در ناحیه میدلند غربی انگلستان و بعد از لندن، پرجمعیت‌ترین شهر بریتانیای کبیر با جمعیت ۱٬۰۹۲٬۳۳۰ نفر است برگزار میشود . نمایشگاه جواهرات و ساعت Jewellery & Watch بیرمنگام مجموعه های زیبایی از جواهرات گرانبها ، نیمه قیمتی ، نقره و مد را جمع آوری کرده و تمرکز زیادی روی ساعتها دارد ، در کنار ابزارآلات و تجهیزات مرتبط ، بسته بندی و نمایش و لوازم جانبی فروشگاهی نیز در دسترس می باشد.این نمایشگاه با بازتاب پیوند تاریخی محله جواهرات بیرمنگام و مکان اصلی نمایش در انگلستان برای گرد هم آوردن این صنعت می باشد، این نمایشگاه فرصتی است که بازدید کنندگان بتوانند کیفیت قطعات را ببینند ، ارزیابی کنند ، با غرفه داران و اعضای جامعه جواهرات روبرو شوند. 

 

۳- نمایشگاه مد و جواهرات BIJOUTIFUL  فرانسه

 

نمایشگاه مد و جواهرات BIJOUTIFUL 2020 فرانسه

 

نمایشگاه جواهرات و مد سالانه فرانسه ، رویدادی که با نام BIJOUTIFUL با موضوع جواهرات و مد در شهر نیمیک در جنوب فرانسه برگزار میشود . BIJOUTIFUL یک رویداد قابل قبول برای سازندگان جواهرات ، لوازم جانبی مد و لباس هایی است که از سراسر فرانسه برای نمایش خلاقیت های بهار و تابستان ۲۰۲۰ از سراسر فرانسه در آن حضور می یابند . بیشتر غرفه ها به جواهرات اختصاص داده شده است.جواهرات گرانبها یا فانتزی ، قطعات استثنایی یا یک مورد علاقه ساده ، انتخاب ها گسترده است ، سازندگان طیف گسترده ای از مجموعه ها را ارائه می دهند. به منظور برآورده کردن همه سلیقه ها و تمام بودجه ها ، اشکال و مواد در کلیه روندها در دسترس خواهد بود.

 

۴-  نمایشگاه کهربا و جواهرات AMBERIF لهستان

 

نمایشگاه جواهرات AMBERIF 2020 لهستان

AMBERIF مهمترین نمایشگاه کهربا در جهان و بزرگترین رویداد جواهرات در اروپای مرکزی و شرقی است. در اینجاست که تجارت با هنر آشنا می شود ، ایده های خلاق در اینجا متولد می شوند و آخرین روندها و فناوری های طراحی جواهرات در اینجا ارائه می شود. .نمایشگاه AMBERIF با کارگاه های آموزشی ، سمینارهای علمی و پانل های بحث و گفتگو همراه است. برجسته ترین جواهرات و Gala Fashion Fashion GDAŃSK AMBER LOOK است. این نمایشگاه از ماهیت صنعتی نیز برخوردار است و در اختیار افراد و شرکت های مرتبط با صنعت جواهرات و کهربا ، تجارت و تولید جواهرات و محصولات طلا و همچنین بازاریابی و خدمات مرتبط با صنعت جواهرات و هنرهای کاربردی است. گداسک پایتخت جهانی کهربا است. قلب شهر قدیمی گداسک دارای موزه کهربا است .

 

۵-نمایشگاه الماس و مروارید HKTDC HONG KONG  هنگ کنگ

 

نمایشگاه الماس و مروارید HKTDC HONG KONG 2020 هنگ کنگ

 

نمایشگاه سالانه HKTDC HONG KONG INTERNATIONAL DIAMOND, GEM & PEARL SHOW 2020 که اختصاص به الماس ، مروارید و سایر سنگهای قیمتی دارد . نمایشگاه بین المللی الماس ، جواهر و مروارید هنگ کنگ یک سکوی تخصصی تجاری برای سنگ های گران قیمت است. طیف گسترده ای از الماس ، مروارید ، سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی به خریداران از سراسر جهان به نمایش گذاشته می شود. “بازار اصلی دنیا برای الماس ، سنگهای قیمتی و مرواریدنمایشگاه HKTDC HONG KONG است“.

 

۶- نمایشگاه تجهیزات تولید جواهرات و سنگهای قیمتی T-GOLD  ایتالیا

 

نمایشگاه تجهیزات تولید جواهرات و سنگهای قیمتی T-GOLD 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه های مختلفی در زمینه طلا و جواهرات و سنگ های قیمتی در کشور ایتالیا برگزار می گردد اما اینبار در نمایشگاه T-GOLD ایتالیا ، ابزار و آلات ساخت و پردازش طلا و جواهرات و سنگ های قیمتی به نمایش گذاشته میشوند پس اگر شما هم جز فعالان در عرصه طلاسازی هستید می توانید شرکت در نمایشگاه سالانه T-GOLD را که نمایشگاه بین المللی تجهیزات تولید جواهرات و سنگهای قیمتی است در سال ۲۰۲۰ در شهر ویچنزا در در شمال شرقی کشور ایتالیا در برنامه کاری و تفریحی خود قرار دهید . گروه نمایشگاه های طلا و جواهر ایتالیایی ، The Jewellery Boutique Show یک مدل توسعه استراتژیک و برجسته است که برای پانورامای نمایشگاه های بین المللی سبکی جدید است. براساس تنظیم عرضه و تقاضا در جوامع همگن بر اساس مرجع ، موقعیت یابی ، سیستم های سازمانی ، نوع تولید و تصویر کلی ، این ساختار هماهنگ برای بهترین ویژگی ها برای ارتقاء ویژگی های متمایز خود در اختیار شرکت ها قرار می دهد.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، اخذ ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی دنیا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۴ / ۵. تعداد آرا: ۱

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

یک × 5 =