قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت :

۱- خدمات و محتوای ارائه شده توسط ۱۲ اکسپو؛ جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید شده و هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت ۱۲ اکسپو و لینک مطلب ذکر شده در اینترنت، مجاز است .

۲- کاربران تعهد می‌نمایند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

۳- وب‌سایت ۱۲ اکسپو اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت اما مراجع ذی‌صلاح تنها در صورت بروز موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

۴- اطلاعات وبسایت ۱۲ اکسپو از معتبر ترین منابع و با دقت زیاد گرد آوردی می شود. با این حال قبل از برنامه ریزی جهت حضور دررویدادها برای اطلاع از هرگونه تغییر احتمالی درباره یک رویداد وبسایت برگزار کننده آن را نیز بررسی نمایید.

۵- ۱۲ اکسپو مسئولیتی در مورد محتوای وب‌سايت‌هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد. این سایت‌ها توسط گروه ۱۲ اکسپو تولید نشده‌اند و وجود آن‌ها، به منزله‌ تایید یا ارتباط ما با تولیدکنندگان آن‌ها نیست.

۶- تلاش ۱۲ اکسپو، نشر رویداد‌ها با اطلاعات صحیح و درست است، اما نمی‌تواند صحت رویداد‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال رویداد‌ها برعهده نمی‌پذیرد.

۷- قیمت‌های نمایش‌داده شده روی سایت به تومان و مبلغ پرداختی توسط کاربر از طریق بانک به ریال می‌باشند.

۸- اگر در جریان پرداخت پول، ارتباط با شبکه قطع شود، وظیفه‌ی حل مشکلات احتمالی بر عهده‌ی بانک می‌باشد و هزینه‌ی کم شده از حساب، طبق قوانین بانکی به حساب مشتری برخواهد گشت. وب‌سایت ۱۲ اکسپو در این روند مسؤولیتی ندارد؛ چون این عمل مستقیما توسط بانک انجام می‌گیرد؛ اما در تسهیل آن تلاش خواهد کرد.

۹- ارائه‌ی اطلاعات شخصی صحیح، نظیر نام مطابق با نام مندرج در پاسپورت، تعداد مسافران، سن و… بر عهده‌ی کاربر می‌باشد. مشکلات ناشی از ورود اطلاعات نادرست توسط کاربر، بر عهده‌ی وب‌سایت ۱۲ اکسپو نخواهد بود.

۱۰- قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات مورد نظر، شامل زمان، مکان و جزئیات مربوطه را پیگیری نمایید.

۱۱- حتما نسبت به تاریخ رویدادی که میخواهید کارت ورود خریداری کنید مطمئن باشید بعد از خرید بابت کنسل کردن هزینه ای بشما عودت داده نمیشود .

۱۲- اطلاعات خود را در موقع خرید با دقت وارد کنید کارت خریداری شده قابل تغییر نیست.

0/5 (0 Reviews)