تاثیرات مثبت سفرهای تجاری | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

تاثیرات مثبت سفرهای تجاری

سفر تجاری

سفرهای تجاری چه تاثیراتی بر ما و زندگی ما خواهند داشت ؟ با ما همراه باشید تا شمیران گشت تاثیرات مثبت سفرهای تجاری را بررسی نماید.

۱-سفرهای تجاری فرصت توجه بیشتر به خود را فراهم میکنند :

زندگی پر مشغله ی حرفه ای و خانوادگی در قرن بیست ویکم ، بطور طبیعی باعث کمبود وقت آزاد و عدم صرف زمان کافی برای انجام فعالیت های شخصی مورد علاقه ی ما میشود . ساعتی مطالعه بدون وقفه ، گوش سپردن به موزیک دلخواه در خلوت ، ساعتی ورزش بدون تلفن های پیایی ، خوردن غذایی خاص که حتی اسم آن حال همسر و فرزندانتان را خراب  میکند ، یک دوش آب گرم طولانی ویا استراحت در وان حمام و زمانی را در آرامش به تفکر پرداحتن ، از جمله مواردی است که احتمالا بسیار دوست می دارید ولیکن به دلیل مشغله ی زیاد ، برای مدتی طولانی از انجام آنها محروم شده اید . یک سفر تجاری هر قدر هم که کوتاه و فشرده باشد ، باز هم امکان انجام یک یا چند کار دلخواه شخصی را برای شما فراهم میکند تا در نهایت فرد خوشحال تر وخوش اخلاق تری برای شرکت و خانواده ی خود باشید .

 

موسیقی گوش دادن

 

۲-سفرهای تجاری توانایی شما در برنامه ریزی و مدیریت زمان را بهبود می بخشند :

مدیریت زمان و برنامه ریزی دقیق از لازمه های یک سفر تجاری و البته ضامن دستیابی به اهداف سفر و استفاده ی بهینه از فرصت های در پیش رو است . شما پیش از سفر و در طول یک ماموریت اداری بطور مرتب در حال برنامه ریزی هستید. از تنظیم برنامه جلسات و بازدیدها گرفته تا مدیریت زمان جهت رسیدن به تاکسی ، قطار ، هواپیما و تنظیم زمان خواب و بیدار باش و غیره .  بطور معمول مدیران پر سفر نسبت به دیگر افراد سازمان قابلیت بیشتری در برنامه ریزی و مدیریت صحیح زمان دارند .

 

زمان

 

۳- سفرهای تجاری تجربیات شما را افزایش داده و افق دید شما را گسترده تر می کنند :

به گفته سعدی بسیار سفر باید تا پخته شود خامی ! حضور در مکان های جدید و برخورد با فرهنگ ها ، زبان ها و سبک های مختلف زندگی در جوامع گوناگون ، رویارویی با مشکلات و مسائل مختلف و ملاقات با افراد جدید از نژادها و ملیت ها ی متفاوت باعث پر بار تر شدن کوله بار تجربیات و البته گسترده تر شدن افق دید شما میشوند . گاه تاثیر این تجربیات جدید به حدی عمیق و نهادینه است که افراد را مشتاق به یادگیری یک زبان خارجی و یا مطالعه ی حرفه ای در خصوص فرهنگ و تاریخ یک کشور جدید می کند و تاثیرات چشمگیری نه تنها در تجارت بلکه در زندگی شخصی آنان بر جای می گذارد. 

 

تجربه

 

۴- سفر های تجاری از شما فرد خوشحال تری می سازند :

کامیابی و پیشرفت های شغلی ، افزایش اعتماد به نفس ، قدردانی بیشتر از زندگی شخصی و خانوادگی ، توانمندی در مدیریت زمان و برنامه ریزی همراه با افزایش تجربیات فردی و حرفه ای ، خارج شدن از چرخه عادت ، حرکت و پویایی و سایر مزایای سفر های تجاری ، دست به دست هم میدهند و احساس شیرین رضایت خاطر و البته شادابی و طراوت را برای شما به ارمغان می آورند.

 

سفر تجاری

 

۵-استفاده از مسافت های پیموده شده ی پروازی (مایلج ) :

شرکتهای هواپیمایی به منظور تشویق مسافرین و ایجاد حس وفاداری در مشتریان خود ، در ازاء تعداد و مسافت هر سفر هوایی ، امتیازاتی در قالب مسافت های پیموده ی شده ( مایلج ) به مسافرین خود اختصاص می دهند . از مایلج های جمع آوری شده می توان برای تهیه بلیط رایگان ، ارتقاء کلاس پروازی ، استفاده از سالن استراحت مسافران کلاس تجاری در فرودگاه ، اقامت با تخفیف در هتل های طرف قرار داد و یا خرید کالاهای مختلف استفاده کنید . یکی از مزایای سفر های متوالی برای مدیران پر سفر ، امکان استفاده از امتیارات حاصل از مایلج های پروازی برای مسافرت های شخصی و خانوادگی آنان می باشد . 

 

سفر تجاری

چنانچه در حال تصمیم گیری برای یک سفر تجاری می باشید می توانید از خدمات انواع ویزا ، از جمله ویزای تجاری توسط آژانس شمیران گشت بهرهمند شوید کافی است با ما تماس بگیرید .

منبع : کتاب اصول مسافرتهای تجاری |  تالیف : رضا خزاعی 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

یازده − 5 =